Сімейство Huawei Nova 7 можуть представити дуже скоро

  38

  На початку грудня минулого року була представлена лінійка молодіжних смартфонів Huawei Nova 6. Смартфони на ринку всього чотири місяці, але компанія вже готова представити продовження лінійки. Принаймні китайські інсайдери орієнтують нас на квітень, як на місяць дебюту Nova 7.

  Один з техно-шпигунів стверджує, що первістки серії Nova 7 можуть дебютувати 23 квітня. За його словами, всього лінійка включатиме три моделі: Nova 7 з цінником близько $423, Nova 7 Pro з ціною від $493 до $654, а також Nova 7 SE, вартість якого буде варіюватися в діапазоні від $282 до $423.

  У мережі вже ходять чутки, що Nova 7 Pro повинен отримати новий чип Kirin 985, який може стати розігнаною версією Kirin 980, а базовий смартфон серії може базуватися на Kirin 820. Але це лише припущення. Сама компанія ніяк не коментує відомості про нову серію.

  Інсайдери говорять про те, що сімейство Honor 30 і серія Nova 7 нададуть серйозний вплив на середній сегмент смартфонів. Вони орієнтовані на те, щоб популяризувати підтримку 5G в більш масовому сегменті пристроїв.

  Джерело: cnmo

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин