Amazon передчасно розкрив дату виходу планшета Galaxy Tab S6 Lite

  90

  Samsung ще офіційно не представила планшет Galaxy Tab S6 Lite, але вже стала відома його дата виходу.

  Пристрій з’явився в картотеці Amazon Germany, причому була указана точна вартість – 428,44 євро, а також дата початку продажів – 2 квітня. Хоча можливо, що зазначена дата є просто чорновим варіантом і в майбутньому може бути скоригована.

  Нагадаємо, що рендер, що показує обидві сторони планшета Galaxy Tab S6 Lite і його стилуса, з’явився в мережі два тижні тому. Приблизно в цей же час Samsung успішно сертифікувала пристрій в США і на Тайвані. Пізніше Netflix сертифікував Galaxy Tab S6 Lite для потокової передачі HD-відео.

  Множинні витоки також розкрили практично всі характеристики Galaxy Tab S6. Відомо, що планшет буде оснащений 10,4-дюймовим дисплеєм, 4 ГБ оперативної пам’яті, 64 ГБ постійної пам’яті і фірмовим чипсетом Exynos 9611. Ємність акумулятора складе 7040 мАг.

  Galaxy Tab S6 Lite буде працювати під управлінням Android 10 з призначеним для користувача інтерфейсом One UI «з коробки». Ґрунтуючись на цих даних, можна стверджувати, що майбутній планшет стане бюджетною альтернативою флагманському планшету Galaxy Tab S6 – найпотужнішого на сьогоднішній день Android-планшета від Samsung.

  Джерело: SAMMOBILE

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин