Якісні рендери розумних годинників Oppo з датчиком ЕКГ і функцією дзвінків

  86

  Конкурент Apple Watch у всій красі.

  Незабаром компанія Oppo представить свої перші розумні годинники, які будуть оснащені можливістю здійснення дзвінків і зняття електрокардіограми.

  Тепер же в мережі з’явилися якісні зображення даних розумних годинників, які були створені на базі патентних зображень, які потрапили в мережу раніше. Годинники отримали прямокутний корпус, дисплей округлений з усіх боків. На правій панелі розташовуються дві кнопки управління.

  На одній з кнопок знаходиться світлодіодний індикатор, який буде підказувати про пропущені дзвінки, повідомлення й інші події. Мікрофон розташовується прямо між цими двома кнопками.

  Поки що не повідомляються докладні характеристики розумних годинників Oppo, проте джерела стверджують, що вони будуть мати всі функції сучасних фітнес-трекерів, зможуть фіксувати частоту серцевих скорочень, артеріальний тиск, знімати ЕКГ, а також контролювати якість сну, повідомляти про витрачені калорії і так далі.

  Джерело припускає, що ціна перших розумних годинників Oppo не перевищить 300 доларів. Презентація новинки може відбутися вже до кінця лютого.

  Джерело: letsgodigital

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин