Oppo готує смарт-годинник з функцією ЕКГ

  1522

  За свою історію ґаджети, що носяться, пройшли шлях від малофункціональних і дивовижних апаратів до вже звичних пристроїв, що дозволяють стежити за своїм здоров’ям. Одним з досягнень стало те, що апарати на зап’ясті отримали функцію зняття показань ЕКГ.

  Правда, багато фахівців говорять про те, що діагностика миготливої аритмії за допомогою ЕКГ на смарт-годинах не може стати повноцінною заміною традиційного обстеження в лікарнях. Ґаджет не діагностує захворювання, а лише вказує на характерні ознаки, які можуть говорити про проблеми зі здоров’ям і сигналізують про необхідність звернутися за кваліфікованою лікарською допомогою.

  Поки лікарі та прості користувачі сперечаються, чи є користь від цієї опції й наскільки ефективна вона, виробники продовжують впроваджувати її в свої пристрої. Готується представити свої смарт-годинники компанія Oppo і однією з їх фішок стане запис електрокардіограми (ЕКГ) серця власника.

  Відомо, що розумні годинники Oppo отримають прямокутної форми циферблат і велика ймовірність, що зовні вони будуть дуже схожі з Apple Watch. Серед причин такого кроку називається той факт, що на прямокутному циферблаті відображається більше інформації.

  Точна дата анонсу смарт-годинників Oppo не названа, але вони точно повинні дебютувати в першому кварталі нинішнього року.

  Джерело: gizmochina

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин