Apple вже не та. Прийшов кінець 28-річній традиції

  76

  Компанія з’явиться на виставці CES вперше за 28 років.

  На офіційному сайті міжнародної виставки CES в Лас-Вегасі, яка у 2020 році пройде з 7 по 10 січня, з’явилося інтригуюче повідомлення. Як з’ясувалося, виступити на виставці зібралася компанія Apple.

  Чому це така сенсація? Просто Apple офіційно не з’являлася на CES (Consumer Electronics Show, виставка споживчої електроніки) ось уже 27 з гаком років.

  Виставка щорічно проводиться в січні в Лас-Вегасі. Останній раз Apple з’явилася на CES в 1992 році, коли презентувала свій не найвдаліший продукт — кишеньковий комп’ютер Newton, так і не здобув успіху у публіки.

  Орієнтована на Apple виставка Macworld Expo часто перетиналася з CES за часом, а в 2007 році презентація першого оригінального iPhone вкрала багато уваги, яку розраховували отримати організатори CES.

  Проте, ось, на офіційній сторінці CES 2020 говориться про запланований виступ офіційного представника Apple. На жаль, презентацією нових продуктів нас не потішать. Лише розкажуть про важливість безпеки й конфіденційності в мережі. Виступ називається «Конфіденційність — це право людини».

  Джерело: CES

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин