Дивне рішення: Apple видаляє відгуки користувачів про її продукти з офіційного сайту

  97

  Компанія Apple прийняла досить дивне рішення, яке, з високою часткою ймовірності, буде піддане критиці. Рядові користувачі стали помічати, що компанія Apple видалила розділ Rating & Reviews зі сторінок усіх своїх продуктів на офіційному сайті.

  На момент публікації замітки відповідний розділ пропав на американському, англійському та австралійському сайтах. Судячи з усього, компанія більше не хоче, щоб звичайні користувачі при виборі її продуктів, спиралися на думки та огляди інших користувачів.

  Примітно те, що зміни набрали чинності 17 листопада, практично відразу після анонсу нового 16-дюймового MacBook Pro. Складається відчуття, що Apple не хотіла побачити на своєму сайті негативні відгуки про найкращий MacBook Pro, як його офіційно називають. Однак це тільки припущення, тому що офіційних коментарів поки не було.

  Демонстрація реальних відгуків є відмінним способом показати, що компанія впевнена в якості своїх продуктів. Тепер же користувачам доведеться займатися пошуком оглядів і відгуків в мережі, бо вони нікуди не поділися.

   

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин