Гнучкий Samsung Galaxy Fold змітають з прилавків

  47

  11 листопада вся партія була розпродана за кілька хвилин.

  В кінці минулого тижня в Китаї почалися продажі флагманської версії смартфона Samsung Galaxy Fold з гнучким екраном, який оснащений 12 ГБ ОЗУ і 512 ГБ флеш-пам’яті. Ціна склала 2300 доларів, але це не зупинило шанувальників, які розкупили всю стартову партію за лічені хвилини, про що ми вже повідомляли.

  Виробник пообіцяв оперативно поповнити складські запаси, повідомивши про те, що 11 листопада в день щорічної найбільшої розпродажі, збільшена партія смартфонів стане доступна для придбання. Втім, як і в перший раз, вся партія була розпродана за кілька хвилин. Samsung традиційно не розкриває точні дані про обсяг продажів, ми можемо лише припустити, то мова йде про тисячі, максимум, десятках тисяч одиниць.

  Сумарно до кінця року південнокорейський виробник розраховує реалізувати в усьому світі близько 500000 Samsung Galaxy Fold, який, якщо вірити новим оглядам, дійсно став міцнішим і надійнішим.

  У наступному ж році Samsung планує реалізувати в 10 разів більше гнучких смартфонів, запропонувавши покупцям нові моделі.

  Джерело: Gizchina

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин