Samsung Galaxy S11 отримає екран нового типу

  904

  Компанія вже зареєструвала торгову марку SAMOLED.

  Компанія Samsung Display подала заявки на нову торгову марку в Бюро з інтелектуальної власності Південної Кореї (Korean Intellectual Property Office, KIPO) і Управління США по патентах і торгових марках (United States Patent and Trademark Office, USPTO).

  Мова йде про бренд SAMOLED. На заявки звернув увагу голландський ресурс LetsGoDigital. На думку джерела, такий тип екрану може з’явитися вже у флагмані початку 2020 року – Samsung Galaxy S11. Також з великою ймовірністю його можуть використовувати в новому складному смартфоні Galaxy Fold 2.

  В описі марки зазначено наступне: «дисплей OLED, дисплей смартфона, монітор, екран телевізора, цифрової вітрини, екран комп’ютера».

  Судячи з усього, SAMOLED являє собою нову версію добре відомого AMOLED – з активною матрицею на основі органічних світлодіодів. Що означає буква S, поки можна лише припускати. З невеликою ймовірністю, це може виявитися просто новою назвою для Super AMOLED, але швидше за все — поліпшену технологію.

  Раніше повідомлялося, що Samsung Galaxy S11 отримає екран зі співвідношенням сторін 20:9 і частотою оновлення 120 Гц. Смартфони Galaxy S10 і Galaxy Fold оснащуються так званим Dynamic AMOLED. За два місяці до анонсу моделей LetsGoDigital виявив аналогічну реєстрацію відповідної торгової марки. Так що логічно буде припустити, що Samsung готується до великого анонсу на лютневій виставці MWC 2020 року, де головними «зірками» стануть Galaxy S11 і Fold 2.

  Джерело: LetsGoDigital

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин