Майже як MIUI 11, але інша. Особливості оболонки Joy UI 11

  105

  Її можна буде випробувати вже в листопаді.

  Раніше цього тижня ігровий підрозділ Xiaomi компанія Black Shark анонсувала нову графічну оболонку Joy UI на базі Android і MIUI, яка призначається для смартфонів Black Shark, Black Shark Helo, Black Shark 2 і Black Shark 2 Pro.

  Тепер же компанія офіційно запросила 20000 бета-тестерів випробувати Joy UI перед виходом фінальної стабільної версії, який відбудеться в грудні цього року.

  Щоб зареєструватися для участі в бета-програмі Joy UI, власники смартфонів Black Shark можуть подати заявки в WeChat-групі Black Shark або на сайті спільноти Black Shark. Після успішної реєстрації та випадкового вибору 20000 користувачів вони зможуть почати тестування нової прошивки в листопаді.

  Графічна оболонка Joy UI включатиме персонального помічника Xiao Ai 3.0, набір стандартних додатків Mi і модифікований користувацький інтерфейс на базі MIUI 11. Крім того, в Joy UI буде виділений розділ для ігрових додатків, при запуску яких будуть мінімізуватися фонові процеси та ховатися вхідні повідомлення, щоб не відволікати гравців від процесу.

  Крім того, ігровий простір також отримає спливаючого ігрового помічника, який можна використовувати для зміни налаштувань, таких як розташування клавіш для сумісного ґеймпада, тактильну силу зворотного зв’язку і чутливість сумісних пристроїв.

  Також користувачам буде доступно спеціальний додаток, який показує параметри, вибрані тисячами інших власників Black Shark для кожної гри.

  Джерело: Weibo

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин