Ордос. Високорозвинене місто-привид

222
Підпишись на нашу сторінку у ФБ

Місто Ордос в Китаї було засноване 26 лютого 2001 року. За планами тут має мешкати близько одного мільйона осіб, однак район досі залишається практично незаселеним. На відміну від класичних міст привидів , про які ми неодноразово писали, Ордос все ще має шанси стати заселеним, і швидше за все, буде заселений. Проте на даний момент це місто-привид, лише ультрасучасний і високотехнологічний.

В інтернеті про це місце дуже багато не доказують, і в результаті у Вас може виникнути плутанина в цифрах, так як скрізь зазначено, що населення Ордоса становить півтора мільйона чоловік. Це насправді так, але це населення проживає у старому Ордосі, тут же йдеться про величезний районі під назвою Новий Ордос, який почали будувати після виявлення тут багатих покладів корисних копалин.

У перекладі з монгольської означає Ордос “Палац”. Фактично, це місто більш багате, ніж Пекін. ВВП на душу населення тут становить 14 500 $, що є одним з найвищих показників по країні. З сучасної, навіть футуристичною архітектурою, величезне місто Новий Ордос проте залишається практично порожнім. Щільність населення тут становить лише 17.8 чоловік на квадратний кілометр. Для порівняння – в ​​Нью-Йорку щільність становить 10194 мешканців на кілометр, в Сан-Франциско цей показник дорівнює 6688 чоловік, а в Мадриді – 5293 людини.

Сам проект Ордос був початий в регіоні Кангбаші після того, як тут виявили величезні запаси вугілля та інших корисних копалин. Область була миттєво забудована офісними хмарочосами, адміністративними центрами, урядовими будівлями, музеями, театрами та спортивними спорудами. Було також зведено безліч спальних районів з красивими затишними особняками для людей середнього класу. Єдиною проблемою є те, що цей район призначався для проживання 1 мільйона жителів, а зараз там практично ніхто не живе.

Інвестори активно взялися за будівництво і покупку нерухомості в місті. Але не дивлячись на те, що на даний момент майже всі будинки вже розкуплені, люди не поспішають до них заселяться, незважаючи на активні вмовляння влади.

Ордос. Високорозвинене місто-привид (12)

Ордос. Високорозвинене місто-привид (11)

Ордос. Високорозвинене місто-привид (10)

Ордос. Високорозвинене місто-привид (9)

Ордос. Високорозвинене місто-привид (8)

Ордос. Високорозвинене місто-привид (7)

Ордос. Високорозвинене місто-привид (6)

Ордос. Високорозвинене місто-привид (5)

Ордос. Високорозвинене місто-привид (4)

Ордос. Високорозвинене місто-привид (3)

Ордос. Високорозвинене місто-привид (2)

Ордос. Високорозвинене місто-привид (1)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ


• не пропусти• магазин

• новини партнерів