Як виглядає Україна з висоти пташиного польоту: 8 барвистих відео, знятих дронами

1134

004

Швейцарські розробники запустили сайт travelbydrone.com, на якому люди з усього світу завантажують відео, зняте зі своїх дронів-безпілотників. Ресурс запустили навесні 2014 року. Тепер на ньому зібрано понад 3000 відеороликів практично з усіх куточків земної кулі. Наприклад, на сайті можна помилуватися на антарктичні пейзажі , спостерігати за сходом сонця у Сан-Франциско , «злетіти» над зебрами в національному парку Танзанії і політати над київською горою Щекавиця.

Сайт являє собою карту світу, на якій можна вибрати конкретну локацію, або місто і побачити відео, які там були зняті. Завантажити відео можна через спеціальну форму на сайті – після модерації вони будуть розміщені на карті і доступні до перегляду для всіх користувачів. До відеороликів, що потрапляють на сайт, існує ряд вимог – відео повинне бути високої якості, зроблене на відкритій місцевості та не мати агітаційний, політичний, релігійний чи рекламний характер. Крім того, не допускаються ролики, зняті за допомогою військових безпілотників.

На території України вже відзнято трохи більше десятка таких роликів. Пропонуємо разом помилуватися нашою країною з висотою пташиного польоту.

Гора Щекавиця, Київ

Політ над Кримом на висоті 4700 метрів

Аккерманська фортеця, Білгород-Дністровський

Одеса з висоти пташиного польоту

Знаменитий вінницький фонтан біля фабрики Roshen

Місто Лева

Один з культурних центрів Львівської області Стрий

Політ над вулицями Івано-Франківська

Тернопіль з висоти пташиного польоту

Джерело: ain.ua• новини партнерів