Золото залишається в моді: експерти назвали тренди зими 2022 року

  375

  Демократичність і різноманіття — дві основні тенденції, що визначають сучасну моду. Але, вважають експерти, тільки вдалий підбір прикрас вказує на завершеність жіночого образу в будь-якому стилі. Хоча мода на ювелірні вироби постійно змінюється, та прикраси з золота залишаються в тренді.

  Що буде модним взимку 2022 року, які тенденції будуть домінувати, розказуємо в цій статті.

  Зміна дизайнерських підходів

  Ювелірні вироби — невіддільний атрибут стильного дизайнерського образу. Але модні раніше речі в стилі hand-made, використання напівдорогоцінного каміння та металів відходять у минуле. Майбутній сезон експерти пов’язують з домінуванням прикрас з золота. Таку тенденцію пояснюють пластичністю та універсальністю дорогоцінного металу, що розширює можливості дизайнерів шукати нові декоративні форми.

  У моді будуть масивні сережки з бахромою, кольє, ланцюжки, прикраси з перлів, персні з великим каменем або багатьма дрібними. Такі аксесуари коштують недешево. Але можна не відмовляти собі в задоволенні, носити вишукані прикраси з найсучаснішими дизайнерськими рішеннями і при цьому суттєво економити. Ефективні способи здешевлення покупок пропонує сайт з промокодами Емпоріум. Ексклюзивний промокод Gold на https://emporium.com.ua/shops/gold-ua дає можливість придбати коштовні прикраси зі знижкою до 50%.

  Топові напрямки нового сезону

  Фахівці в галузі дизайну ювелірних прикрас виділяють декілька топових напрямків. На їх думку, домінуватимуть поєднання золота і срібла в одному ансамблі. Наприклад, золоті сережки та срібний браслет, але вони мають бути лаконічними й виконаними в одному стилі.

  Топовою темою стануть також масивні кольє та ланцюжки. Габаритні, багатошарові прикраси гармонують з теплим одягом, додають образу престижності, статусності та оригінальності. Якщо ж такі моделі вам не до вподоби, то можна носити й тонкі вироби, але поєднувати в одному образі кілька таких ланцюжків, виготовлених з одного металу.

  У наступному сезоні також буде рости попит на використання перлин, особливо неправильної форми. Дизайнери рекомендують застосовувати їх не лише в традиційних кольє та сережках, але й поєднувати з масивними ланцюжками, “плетеними” браслетами, використовувати в фактурних прикрасах для волосся. Золоті вироби в поєднанні з перлами нададуть вашому стилю вишуканості, неповторності, чуттєвості та благородства.

  У моду повертаються чокери. Це можуть бути як монолітні вироби, так і ланцюги з великими ланками. Найбільш актуальною моделлю є металік у золоті чи сріблі.

  Вибираючи прикраси для свого неповторного образу, варто зважати на такі його складові як стиль, гардероб, вік, тип зовнішності.