Вибір сейфів для готелів: види та характеристики моделей

  320

  Відчуття безпеки в наш час створює комфорт не менший, ніж присутніх необхідних нам речей. Особлива потреба в цьому виникає, коли людина перебуває за межами домашніх умов, де їй все відомо. До прикладу, це може бути відрядження або поїздка на відпочинок. В таких випадках враження від перебування буде складатись в тому числі від умов безпеки власних речей. Спеціально для таких цілей потрібні сейфи для готелю.

  Готельні сейфи – простота та надійність

  Для кожного власника готелю, хостелу чи пансіонату вкрай важливим є враження, яке залишиться у гостей від перебування в їхньому закладі. Від цього залежить чи порекомендують його своїм знайомим та друзям і взагалі чи захочеться їм повернутись до цього місця. Складова безпеки особистих речей відіграє в цьому далеко не останню роль. Відпочиваючи чи перебуваючи в діловому відрядженні, кожному хочеться знати, що в момент відсутності в номері, особисті цінності, гроші та прикраси знаходяться в захищеному надійному місці. Задля задоволення цієї потреби найкраще використовувати сейфи. Проте на відміну від домашніх чи спеціалізованих схованок для конкретних цілей, готельні моделі повинні відзначатися поєднанням максимальної простоти й водночас надійністю. Це пов’язано насамперед з тим, що відвідувач не повинен витрачати багато часу для того, щоб розібратись з конструкцією та можливостями сейфа. Особливо якщо він до того ніколи не мав справи з подібними конструкціями. Одночасно такий ящик повинен давати відчуття безпеки, що своєю чергою відобразиться на комфорті проживання навіть на нетривалий час.

  Особливості сейфів для готелів

  Однією з найкращих характеристик будь-якого сейфа для готелю стане його непомітність. Ідеальним варіантом для цього стануть схованки, які можна помістити всередину меблів. Таким чином, навіть якщо хтось сторонній потрапить в номер, то йому знадобиться час для того, щоб знайти цей ящик. Проте існують випадки, коли відвідувачам може не вистачити меблевого сейфа для зберігання всіх цінних речей. За подібних обставин завбачливі господарі передбачливо обладнують деяку кількість номерів схованками із напольним типом встановлення. В таких моделях внутрішній об’єм може помістити вже набагато більшу кількість речей або там можна розташувати більші за розміром цінності, які не хочеться залишати на видному місці. В будь-якому випадку можливість обрати номер з сейфом потрібного розміру створить максимально вдале враження для клієнта.

  Вибір сейфа для готелю за типом замка

  Насамперед потрібно вказати, що в залежності від типу механізму замка, як і будь-які інші, готельні сейфи можуть бути обладнані наступними його видами:

  • Ключовий.
  • Електронний.
  • Комбінований: електронний+ключовий.
  • Механічний.
  • Біометричний.

  Потрібно одразу відзначити, що використання сейфів з ключовим замком не стане хорошою ідеєю. Пов’язано це зі зручністю. Ключ потрібно буде постійно носити із собою і не загубити. З точки зору комфорту досить сумнівний варіант. Це ж стосується і безпеки, коли зловмисник може зробити копію ключа. З аналогічної причини краще уникати комбіновані моделі. Найбільшу популярність для готельного використання здобули схованки, які обладнані електронним чи механічним замком. Вони досить прості в користуванні та легко перекодовуються після кожного мешканця. З точки зору відкривання і закривання є найдоступнішими для пересічного користувача, адже запам’ятати нескладний код максимально просто. Водночас біометричні сейфи не часто зустрічаються в готелях. Такий факт зумовлений їхньою високою вартістю. Це звісно не стосується елітних помешкань, де персоналізована схованка стане ще однією перевагою для потенційного клієнта.

  Типи сейфів для готелів

  Звісно, головна задача будь-якого сейфа полягає в забезпеченні захисту його вмісту від сторонніх осіб. На практиці це означає, що він повинен протистояти зламу впродовж невеликого проміжку часу. Для цього, як правило, достатньо зламостійких схованок з класом захисту H0 або S1. Просто так навіть за допомогою грубої сили відкрити їх протягом кількох хвилин не вийде. До того, ж шум явно збільшує шанси для зловмисників бути спійманими. Трохи рідше використовуються прості одностінні конструкції. Проте і вони чудово підійдуть для задоволення потреб переважної більшості мешканців готелів.  • інші новини