Скільки коштує чистота столичних вулиць?

  45

  Приваблюючи багатьох шукачів, столичний ринок праці, водночас, висуває досить суворі вимоги до кандидатів на різні фахові посади, не залишаючи шансів для більшості, зокрема мало досвідчених та молодих спеціалістів. Це призводить до чималої кількості розчарувань та спонукає шукати роботу поза обраним фахом. Й, хоча, навіть робота двірником може сьогодні приносити здобутки, така альтернатива, у деяких випадках, не може бути реалізована людиною, оскільки багато робіт категорії «без спеціальних навичок», не є такими, що можуть виконуватися шукачами.

  Ще більш випадків, коли, навіть корінні кияни, з будь-яких причин не мають змоги отримати ту роботу, якої прагнули. Допомога по безробіттю не є вирішенням такої ситуації, бо навіть ті, хто її отримують, рано чи пізно, мають погодитися на запропоновані, здебільш «не популярні» вакансії.OezU8hU57x_JhRMPxfCWVq12LMnTxWW_2_xpV3aBkZr_98HtVYxtcOUVLhAG1o43fsfip04sVM_u3pXMU0ma4iYgktkxCfd9QS50Hxv3gjdahcMhTcAd-WH1Pwqc25Qa6sQ1StU67Xvy9xEu5w

  При цьому положенні речей, у Києві достатньо можливостей не просто «робити заради роботи», але й отримувати за свою працю реальні та гідні гроші. Для цього, треба правдиво відповісти самому себе на запитання, чи є в вас шанс «тут й зараз» отримати бажану працю. Та якщо, такі шанси мізерні, не треба зволікати, й краще знайти для себе зайняття, яке, принаймні, не залишить вас без стабільного добутку.

  Зазвичай, далеко не всі спроможні вдало торгувати чи працювати у сфері обслуговування. Робота охоронцем, також, може бути недосяжною, наприклад, у разі специфічного стану здоров’я. У будь-якому разі, рано чи пізно, але шукач прийде до необхідності обирати з того, «що має», тому, треба віднестися до такого рішення тверезо та без зайвих депресивних думок.

  _7kCnEXefF_-puISLHJ8FjzvYxfS3LFgKSFF0tarTcrZ0eRGEkpJ_UxhsZYSbIl4fFeymEoC-9aqwKy9FS2h623Jz51Chmr3DJOT6PwtrqxYl3w5wXdBuVPhQIhYqTlbPmgQFkdNIjNFbi45RQ

  Якщо не продавець чи офіціант, то хто?

  Реальний погляд на власну ситуацію із працевлаштуванням у столиці, незважаючи на можливу жорсткість обставин, через де-який час приведе шукача до списку робіт, про які він, скоріше за все, навіть не думав. Але, обирати потрібно, тому ж, з того, що реально існує для нього за таких обставин, треба буде вибрати максимально можливу працю.

  Одною, з затребуваних, але не популярних серед народу зайнять, є труд по прибиранню вулиць та інших суспільних місць у столиці. Перед тим, як відвертатися від подібних вакансій, краще зрозуміти, що сьогодні, не можна знайти роботи, яку б треба було соромитися чи на якої можна відчувати себе «невдахою».

  По-перше, робота двірником в Києві може принести не тільки досить гідний заробіток але й певні пільги. До того ж, якщо ви спроможні на більше, маючи бажання це довести, можна зробити кар’єру, навіть, тут. Погодьтеся, що бригадами, які прибирають столичні сквери та вулиці, хтось керує, а значить, згодом, це місце можете обійняти й ви.

  По-друге, слід розуміти, що у світі, суспільство вже давно обирає професії не зважаючи на «престиж» чи «популярність». Для сучасної людини, головне, щоб обраний труд вона могла виконувати та він був оплачений. При цьому, ніхто не заважає паралельно навчатись тому, що призведе до появи можливостей до зміни напрямку діяльності.

  Якщо, певні сумління, все ж таки мають місце, слід пам’ятати, що такий важкий та потрібний суспільству труд – доля, яка дається не кожному. Тому, без жартів, але певна «обраність» у такій справі має місце.

  До того ж, чимало відомих письменників та затребуваних сучасних блогерів, починали з чогось подібного, використовуючи такі професії, як основу для свого спілкування з майбутніми численними шанувальниками. 

  Тому, зволікати не треба. Більш прикро сьогодні, залишитися «на узбіччі» життєвого процесу, отримати реальні проблеми із соціальністю та відмовитися від заробітку, який дійсно може стати у нагоді.  • інші новини