Схуднення й питний режим: як позбуватись зайвих кілограмів безпечно?

  69

  Струнка фігура — мрія багатьох. Заради неї люди готові тренуватися й сидіти на дієтах. Але досягти поставленої мети та позбутися зайвих кілограмів може допомогти й звичайна вода. Правильний питний режим — запорука здоров’я і привабливого вигляду.  В чому користь води для тих, хто хоче схуднути?

  Як вода впливає на процеси обміну речовин

  Вода необхідна організму для процесів обміну речовин. Добова норма у воді визначається індивідуально, це залежить від маси тіла та способу життя.

  Регулярне вживання води нормалізує процеси обміну, прискорює їх, а нестача рідини уповільнює метаболізм. Якщо раніше людина не пила достатньої кількості води, налагодження питного режиму дозволяє запустити обмін речовин, виводити зайву рідину та продукти розпаду, і це дозволяє скинути зайві кілограми.

  Для того, щоб скинути 2–4 кілограми без тренувань та дієт, не обов’язково кардинально змінювати раціон. Просто потрібно правильно налагодити питний режим. Завдяки сервісу My Water Shop  ви можете замовити воду в Дніпрі у зручній тарі об’ємом 19 л. Це дозволить не порушувати питний режим, якщо закінчилася вода у малій пляшці.

  Яку воду пити для схуднення

  Якщо ви хочете стати стрункішими, пийте чисту звичайну воду. Газована чи мінеральна — не найкращий варіант, адже газована тільки збільшує відчуття голоду. Мінеральну не рекомендують для щоденного вживання, адже вона збагачена вітамінно-мінеральними речовинами.

  Фахівці рекомендують пити не менше добової норми в день. А норма визначається на основі маси тіла — 50 мл на 1 кг маси тіла. При цьому не варто враховувати чай, каву, супи. Тобто потрібно випивати 1,5–2 л води, без врахування напоїв і рідкої їжі.

  Вживання достатньої кількості води не тільки прискорює процеси обміну речовин, а й позбавляє почуття голоду: заповнений шлунок не буде сигналізувати про час перекусу.

  Одразу вам може бути важко та незвично випивати таку кількість води в день. Для того, щоб не забувати про необхідність пити воду завжди майте під рукою чисту питну воду.

  Кілька практичних порад  успішного схуднення за допомогою води

  Хочете позбутися зайвих кілограмів без шкоди для здоров’я? Дотримуйтеся простих правил:

  • Вживайте щодня не менше 1,5 л чистої води. Але до 16:00 варто вжити дві третини цього об’єму.
  • Починайте день зі склянки води.
  • Віддавайте перевагу чаю та каві без цукру, це стимулює виведення зайвої рідини.
  • На ніч не варто вживати багато рідини, адже це впливає на якість сну.
  • Не забувайте про харчування: як мінімум три прийоми їжі в день, перекуси з натуральним кефіром чи йогуртом.
  • Дотримання нескладних правил не тільки допоможе скинути вагу, а й позитивно впливає на стан шкіри, волосся. Налагодження питного режиму дозволить нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту.

  Сервіс  доставки води My Water Shop — надійний помічник тих, хто дбає про своє здоров’я та самопочуття. Ви можете замовити воду, яка ідеально підійде для щоденного вживання та допоможе схуднути.