Швидко, смачно та корисно: топ-3 популярних моделей мультиварок

  157

  Мультиварка замінює каструлю, сковороду, духову шафу та пароварку, а моделі типу «2 в 1» працюють ще й як скороварка. В такому пристрої можна приготувати практично будь-яку страву: від борщу і парових котлет до йогуртів і десертів. Причому цій кухонній техніці майже не потрібна присутність людини. Потрібно лише завантажити необхідні продукти, вибрати програму — іншу роботу мультиварка зробить сама. Не дивно, що така техніка користується популярністю у господинь. Рейтинг «Е-каталогу» очолюють моделі від Redmond, Polaris та Moulinex.

  Redmond RMC-M90

  Модель RMC-M90 від Redmond поєднує яскравий дизайн з інноваційними технологіями, в тому числі сенсорну панель MOTouch та поліфункціональний кольоровий РК-дисплей, завдяки яким керувати процесом приготування можна дотиком пальця.

  В мультиварці 16 встановлених програм для всіляких страв, серед яких, крім звичних каш і супів, піца, десерти та навіть хліб (об’єднані цикли вистоювання тіста та випічки). Передбачені режими «Томління» (їжа готується, як в російській печі) і «Фритюр». Функція «Мультиповар» з температурним режимом 35–170° C і 28 варіантами налаштувань дозволяє самостійно керувати процесом. За допомогою цієї програмі можна готувати страви за технологією су-вид, коли інгредієнти кілька годин стоять при низькій температурі без доступу кисню. Така обробка зберігає природну текстуру продуктів, а також вітаміни та поживні речовини.

  Polaris PMC 0517AD

  На другому місці рейтингу — мультиварка PMC 0517AD від Polaris. Як і в попередній моделі від Redmond, в цій передбачено 16 автоматизованих програм і функція «Мультиповар». Завдяки технології 3D-нагріву продукти прогріваються з усіх боків, що забезпечує рівномірне приготування страви, наприклад, коржів для торта.

  П’ятилітрова мультиварочна чаша з антибактеріальним керамічним покриттям оснащена ручками, які не гріються під час готування. Завдяки цьому ємність з їжею легко виймати з гарячого пристрою. Герметична чаша зберігає в продуктах корисні елементи. Таймер відстрочки дозволяє відкласти готування до 24 годин, щоб страва приготувалася точно до потрібного часу.

  Moulinex CE 501132

  Модель Moulinex CE 501132 — мультиварка-скороварка, їжу в якій можна готувати під тиском, що помітно прискорює процес. Щоб потім спустити пар, досить натиснути 1 кнопку.

  Мультиварка оснащена 21 автоматизованою програмою і функцією «Мультишеф» для готування за власними рецептами. Зносостійка товстостінна керамічна чаша дозволяє готувати без масла, зберігаючи корисні речовини. Мультиварка забезпечує тривалий підігрів готових страв і відкладений старт до 24 годин.

  Мультиварка — гаджет для тих, хто обожнює готувати. Переваги, які вона дарує господиням, роблять її бажаним помічником на кухні.