Принципи вибору гаманця

  56

  https://lh3.googleusercontent.com/cS_LCWCOWCS7HmgDoWcUGRiDRc2wMF2VYOIxqeGnFCWyzceZnv-LHGs11OhLmN7HVnRJWErGjWZBOJdwbYANQqvmvBE2dmyxZIaZ8yheyvCxiIvcfzQG1iJsY5fs-g

  Гаманці – це функціональні предмети, призначені для зберігання грошових коштів (валюти і монет). Також можуть бути відділення для кредитних карток і візиток. Найбільш популярними матеріалами для виготовлення є шкіра, замша або текстиль.

  Під час вибору відповідного аксесуара потрібно звернути увагу на наявність кишеньок і число відсіків. Гаманець може виконувати різні функції:

  • в ньому можна зберігати гроші;
  • в гаманці знайдеться місце для водійських прав, кредиток або невеликих фотографій;
  • в нього можна покласти дрібниці, які можуть загубитися в сумці.

  Гаманці для жінок

  https://lh6.googleusercontent.com/-5vwLqiCi9NOqYyStFooiiLW0W6fI4L4HP4p8BwBNMiPQkG4z-EbASJ40rLme3s57bVGC-jdPP1ZP_7UIGoCd8_4UGkGcQ1w6hcP4acN3rWe6KTXOPa655NF5fc23g

  Є безліч моделей, призначених для жінок. Серед них великою популярністю користуються гаманці-клатчі. Вони трохи більше класичних аксесуарів для грошей. Прямокутні моделі мають окремий відсік для монет, який найчастіше застібається на блискавку. Купюри можна скласти у кілька відділень, в яких вони не помнуться і будуть перебувати у розпрямленому стані. Також можна покласти кредитки та інші невеликі предмети.

  Безкаркасний гаманець – мініатюрна сумочка, що має незвичайний дизайн. Найчастіше зустрічаються вироби, не призначені для тривалого носіння через низьку якість матеріалу. Але шкіряні моделі прекрасно зберігають зовнішній вигляд протягом довгого часу.

  Жіночі портмоне нагадують класичні гаманці для чоловіків, але з менш суворим дизайном. Вони можуть бути призначені для зберігання купюр як в рівному, так і в складеному стані. Часто є окрема монетниця, що закривається на ґудзик. В якості декору використовується різна фурнітура, вишивка або принти.

  По лінку https://inbag.ua/wallet.html купити шкіряний гаманець в Україні можна швидко й просто. В асортименті інтернет магазину InBag можна знайти гаманці з натуральної шкіри для чоловіків і жінок. Велика розмаїтість форм і відтінків допоможе підібрати найбільш цікаву модель.

  Гаманці для чоловіків

  https://lh5.googleusercontent.com/oAUooZhaXYMYm-lamhAenznUMpBKlS7C9-0Y9-ikv-aD2HgYY3FfuVXQBQ6gdBh2saEBJAv4pZYxA_Y_DlEujAcfI0Vfep_FBURDiG6Dmo1gqrBq-w9_qdciWacQcQ

  Якщо вважаєте, що для чоловіків вибір менш різноманітний, то ви помиляєтеся. Серед чоловічих гаманців можна вибрати:

  1. Модель для нагрудної кишені. Це найтонший з усіх запропонованих гаманців. Його можна розкласти – одна частина призначена для купюр, інша – для візиток і карток.
  2. Гаманець із затискачем для грошей. Він практично не відрізняється від класичних моделей портмоне, різниця в тому, що він оснащений металевим затискачем. Ви можете зафіксувати купюри, а картки і монети розміщувати у призначені для цього відсіки.
  3. Портмоне подвійного складання. В одне відділення ви складете купюри, в монетницю – монети, а картки – в спеціально призначені для цього відсіки. Весь гаманець можна скласти навпіл, зручно закривши на кнопку або магнітну засувку.
  4. Гаманець потрійного складання. Аналогічний попередньому варіанту, але купюри будуть складені втричі. Більш компактна модель у порівнянні з попередніми.

  Будь-який шкіряний гаманець для чоловіків стане відмінним доповненням як суворого, так і більш неформального образу. При правильному догляді гаманець надовго збереже свій первозданний вигляд.

  Як підібрати потрібну модель

  При виборі гаманця в інтернет магазині потрібно визначитися, чи потрібні додаткові відсіки для карток та інших дрібниць. На підставі цього можна вибирати форму і модель. Якщо потрібне постійне носіння документів з собою, вибирайте об’ємні аксесуари. У них відмінно поміщаються водійські права, паспорт і всілякі візитки.

  Якщо в гаманці не буде знаходитися нічого, крім грошей, можна вибрати більш компактні моделі: форма може бути як горизонтальна, так і вертикальна. Надійна фурнітура убезпечить від випадкової втрати як монет, так і паперових грошей. Найбільш презентабельно виглядають моделі зі шкіри. Вони вказують на статус власника і допомагають створити неперевершений образ.


  • не пропусти

  • магазин