Особливості вибору кухонних меблів

  102

  Ринок меблів стає більшим з кожним роком. З однієї сторони, різноманіття – це добре. З іншої – гігантський асортимент робить складнішим вибір підходящого гарнітуру. Особливо це актуально для кухні – приміщення, де все має бути не лише візуально привабливим, а й практичним. Пропонуємо вам ознайомитися з декількома корисними рекомендаціями, які допоможуть вам не прогадати при покупці меблів.

  Визначаємо цілі

  Перед покупкою чітко визначте для себе, як ви будете використовувати кухню. Чи плануєте ви організовувати масштабні приготування їжі? Чи будете ви купляти велику кількість посуду? Чи плануєте ви приймати на кухні численних гостей? Кожен елемент меблів має використовуватися з користю. Якщо в квартирі живе одна людина, немає потреби купляти великий масивний гарнітур для посуду. Якщо ви обмежуєтеся приготуванням примітивних «швидких» страв, вам не потрібна велика робоча поверхня. Краще залиште більше вільного простору.

  Враховуємо габарити кухні

  Великою помилкою буде спочатку купити меблі, а вже потім старатися їх гармонійно розмістити. Перед тим, як піти в магазин або замовити товар в інтернеті, визначте, скільки місця ви можете відвести під кожен елемент. Якщо кухня маленька – не біда. На ринку є безліч компактних столів та стільців, які підходять для таких приміщень. Наприклад, популярністю користуються розкладні столи.

  Хорошим варіантом є також «одноногі» столи. Вони мають велику кількість вільного простору знизу, тож ви можете зручно розміщувати там стільці.

  Також хорошою покупкою будуть мініатюрні стільці: наприклад, барні, які можна вибрати на feshmebel.com.ua/stolovaja/stulja/ з великого асортименту інтернет-магазину «Фешемебельний».

  Підбираємо стиль

  Зовнішній вигляд меблів не розроблюється випадковим чином. Кожен стілець та стіл виготовляється в конкретному стилі. Кухонна «комбінація», виконана в одному стилістичному напрямку, виглядає красиво та гармонійно. Підібрати сумісні меблі не важко. Наприклад, на сайті магазину «Фешемебельний» вказано, в якому стилі виконана та чи інша одиниця меблів.

  Не забувайте про важливість вибору кольору. По-перше, звичайно, справа в візуальній складовій. По-друге, від кольору залежить «обслуговування» меблів. На темних відтінках менш видні жирні забруднення та подряпини. Враховуйте власну акуратність.

  Місце для вбудованої техніки

  Техніка, вбудована в меблі, – сучасний тренд дизайну інтер’єра. Це красиво і зручно, адже економиться простір. Якщо вас цікавить даний варіант, купляйте меблі з основою для вбудованої техніки.

  Підібрати підходящі меблі не складно. Сучасні інтернет-магазини дозволяють вибрати з багатотисячного асортименту. Все, що треба, – приділити трохи уваги процесу вибору та не робити покупки, спираючись лише на інтуїцію.  • інші новини