Мультистайлер Rowenta – універсальний догляд за волоссям

  7397

  Сучасний мультистайлер Rowenta являє собою стильний та корисний аксесуар. В ньому є декілька насадок, пластин для гофрування и розпрямлення, косметичка.

  Різні насадки дозволяють створити професійну зачіску для будь-якого заходу. Можна кожен день експериментувати з зачісками. Вони надійно захищені спеціальним покриттям з кератину на насадках плойки. Саме він відповідає за природній блиск, а також достатнє живлення без пересушення.

  Система нагріву та змінні насадки

  Девайс забезпечує ефективний, рівномірний нагрів всього за декілька секунд. Швидкість нагріву вдається здобути, завдяки комплексній системі. Кожна дівчина сама обирає, якою вона хоче бути саме сьогодні. Можна робити кучерики, або вирівнювати волосся. Насадки змінюються за секунди.

  Бренд Rowenta: візитна карточка

  За якість товару відповідає торгова марка Rowenta. Вона надає на свої товари гарантію упродовж десяти років. До того ж, бренд має власні 3D принтери, на яких можна будь-яку деталь створити у короткий строк.

  Техніку можна використовувати впродовж багатьох років, під час яких немає необхідності купувати новий товар. До того ж, відремонтувати пристрій можна навіть за десять років після виходу на ринок конкретної моделі.

  Розкішний сучасний образ, не виходячи з дому

  Пристрій являє собою розкішний варіант для модниць, що планують кожен день дивувати всіх навколо сміливими образами. Шість різних насадок дозволяють легко та швидко змінювати укладку волосся.

  Тип управління

  Мультистайлер керується механічним типом управління. У нього є всього один режим нагріву, завдяки якому використання максимально просте та лаконічне. Температура нагріву – 1500С. Цього більше ніж достатньо задля завивки або випрямлення без шкоди для волосся. Час нагріву досить короткий – сорок секунд. Пристрій має власний індикатор включення, завдяки якому робота стає більш зручною та безпечною. В стайлері є захист від перегріву, що захищає його від виходу зі строю.

  Завдяки насадці для випрямлення, волосся можна швидко та без зусиль розрівняти. Керамічне покриття ідеально розподіляє температуру по всьому нагрівальному елементу. Тому локони не пересушуються, що є суттєвою перевагою. До того ж, керамічні пластини легко ковзають по волоссю та залишають його здоровим.

  Насада-щітка робить плавні завитки, а гофре підходить для створення пишного волосся з дрібними хвильками.

  Цей мультистайлер надійний та якісний. На його користь говорить компанія-виробник з дуже хорошою репутацією. Вона багато років виробляє електроприлади. До того ж, сьогодні вона контролює більшу частину світового ринку техніки для краси та дому.