Мультифокальні лінзи: особливості, переваги

  86

  Погане фокусування зору часто пов’язане з патологіями кришталика. Він може мати неправильну форму або з віком втратити еластичність. У такому разі ефективним рішенням є мультифокальні лінзи. Вони роблять зір чіткішим і допомагають жити повноцінним життям. Замовити такі лінзи можна в інтернет-магазині Linza.com.ua. Тут 100% оригінал, доставка по Україні, професійні консультації.

  Особливості мультифокальних лінз

  Мультифокальні лінзи зі своєю появою вирішили питання носіння незручних окулярів людьми з пресбіопією. Вони фактично виконують функцію кришталика ока та швидко адаптуються під зовнішні обставини, дозволяючи покращити фокус зору.

  Особлива зональна конструкція дає можливість бачити об’єкти на різних відстанях. Ці кілька зон видимості забезпечують швидке захоплення потрібного ракурсу та допомагають бачити оку те, що зараз потрібно.

  Лінзи створювали, відштовхуючись від мозкової здатності вибирати відповідну візуалізацію: дивитися на предмети ближче, далі чи зовсім далеко.

  Після підбору мультифокальних лінз пацієнт може:

  • відновити периферичний зір;
  • отримати панорамне зображення;
  • відновити чітку видимість необхідних об’єктів.

  Переваги мультифокальних лінз

  Лінзи набагато продуктивніші, ніж окуляри. Їхня відстань від очного яблука мінімальна, тому вдається створити найчіткіше зображення без «сліпих зон». Якість центрального зору з ними зросте в рази, і з’явиться можливість бічного ракурсу.

  Все це забезпечує відсутність втоми очей, яка постійно виникає при використанні окулярів. Крім того, останні сковують рухи, роблять зовні помітними проблеми із зором. Лінзи працюють на 100% і не доставляють дискомфорту, а також ніяк не впливають на зовнішність. Можна легко займатися спортом, подорожувати і без проблем насолоджуватися чіткою картинкою. Також лінзи збережуть функціональність за поганої погоди.

  Звичайно, варто розуміти, що до лінз доведеться звикати. На це піде щонайменше тиждень. Але результат того вартий.

  Представленість виробів на ринку настільки велика, кожен зможе знайти відповідний варіант, враховуючи потреби і бюджет.

  Пам’ятайте, вибір лінз здійснює виключно окуліст. Самостійна покупка може погіршити проблеми зі зором. Тому обов’язково проконсультуйтеся з лікарем. Це дозволить досягти найкращого ефекту корекції, залишитися задоволеним покупкою та зберегти своє здоров’я.  • інші новини