Короткий огляд конструктора LEGO Porsche 911

  260

  ЛЕГО набори на сайті constructors.com.ua – це різноманіття конструкторів які мають попит серед дітей і дорослих. Переваги іграшкових, колекційних комплектів – міцність, довговічність і можливість створити неймовірні сюжети на будь-яку тему, зібрати макети світових пам’яток, скласти оригінальні моделі літаків, машин, гелікоптерів своїми руками.

  Оригінальні конструктори Lego в інтернет-магазині України

  За допомогою Лего наборів різних серій LEGO можна сконструювати дивовижні міста з визначними пам’ятками історії, технічні надбання «нового покоління» для поповнення профільної колекції. Конструктори ігрових комплектів ретельно продумали кожний елемент для користувачів різної вікової категорії.

  Складні за задумом набори:

  • LEGO Архітектура;
  • LEGO ТЕХНІК;
  • LEGO ЕКСКЛЮЗИВ.

  За допомогою складних, але неймовірно цікавих розробок можна вивчати архітектурні стилі, створити фантастичний світ з міфічними істотами, зібрати автоматизовані об’єкти які мають схожість «один в один» з оригіналами.

  Набори ЛЕГО для малюків дозволяють в ігровій формі швидко вивчити кольори, геометричні фігури, ознайомитися з новими тактильними відчуттями. Комплекти для дорослих вражають складністю, але дарують відчуття цікавості, захоплення. Підібрати цікаву і водночас оригінальну серію конструктора вигідно і доцільно в інтернет-магазині constructors.com.ua/ua – багатогранність позицій, якість і ціна задовольнить шанувальників і фанатів LEGO цілком і повністю.

  Колекційний набір LEGO Porshe 911 – модель боліда

  Копія сучасного спорткара LEGO Porsche 911 являє собою легендарний швидкісний болід останньої німецької моделі – це чудовий колекційний зразок з гладкими аеродинамічними лініями. Екстер’єр автомобіля складається з 2600 деталей і елементів, які в точності повторюють оригінал.

  Безсумнівно, таку дивовижну модель можна використовувати як в грі, так і в якості експоната серії LEGO Technic. Відкриваючи двері готової моделі можна в деталях розглянути салон автомобіля з:

  • коробкою передач;
  • рулем регулювання;
  • панеллю приладів;
  • стильними сидіннями.

  Під капотом розташований відсік для складування запчастин, а під задньою кришкою 6-циліндровий двигун з встановленими поршнями. Бездоганне виготовлення всіх деталей салону і двигуна, оригінальні диски, яскравий колір кузова викличе захоплення у шанувальників універсальних, швидкісних авто – ЛЕГО набір стане відмінним подарунком для колекціонерів.

  Унікальний ліцензійний набір, сформований за участю інженерів Porshe, конструктивні особливості машини підкреслюють елегантність ліній боліда. Вишукана пакувальна коробка виконана в незвичайному для LEGO стилі. В упакуванні знаходиться спеціальна брошура, яка розповідає про історію розробки та конструювання моделі. Замовити конструктор легендарної машини можна на сторінці https://constructors.com.ua/ua/lego-technic/lego-technic-porsche-911-gt3-rs-42056 – доставлення в будь-який регіон України гарантовано  • інші новини