Компанія Atlantic Express почала імпортувати Б / У авто з Кореї

  362

  Один із найбільших постачальників автівок з США відкрив новий напрямок: б/у автомобілі з Південної Кореї. Перша партія прибуде в Україну в серпні 2019 року. Деякі з них вже можна подивитися в каталозі автомобілів з Кореї на сайті компанії.

  Чим привертають увагу корейські машини?

  На внутрішньому ринку Південної Кореї доступні автомобілі які не поставляються в Україну. Наприклад ,Hyundai Sonata чи Kia Optima оснащені заводським газобалонним обладнанням, та навіть не мають бензинового бака. Це пояснюється тим, що газова система є єдиною в LPG / LPI автівках які їздять виключно на газу. Крім цього на корейському ринку можна придбати і дизельні версії популярних в Україні моделей, наприклад Hyundai Elantra і т.д. 

  Які авто купують в Кореї?

  На відміну від американських автомобільних аукціонів, корейські поки що не можуть похвалитися великим обсягом продаж, тому торги проводяться не частіше одного, двох  разів на тиждень. Проте ще до їх старту, корейська система аукціонів передбачає можливість провести повну перевірку автомобіля. За її результатом приймається рішення про боротьбу за лот. Більшість б/у машин, які продаються на ринку Кореї через аукціони, на відміну від американських аукціонів, не мають аварійної історії і готові до повноцінної експлуатації.

  Серед найбільш відомих українцям моделей можна виділити :

  • Hyundai Elantra, Sonata, Tucson, Santa FE;
  • Kia Optima (K5), Sportage, Sorento;
  • SsangYong Korando, Rexton.

  Як доставляють машини з Кореї в Україну?

  Авто з Кореї доставляють спеціальними кораблями по системі Ro-ro (rolling on-rolling out) не завантажуючи їх у контейнери, як це роблять в США. Автомобілі своїм ходом заїжджають на палубу, їх надійно закріплюють і доставляють в порт замовника. Відповідно, з корабля вони також виїжджають самі. Така доставка повністю виключає можливість пошкодження машини при транспортуванні. Середній термін очікування авто з Кореї в Україну – 2-2,5 місяці.

  Можливо придбати корейську машину в кредит, чи лізинг

  Компанія AtlanticExpress пропонує своїм клієнтам купити б/у авто з США чи Кореї в лізинг або в кредит . Пропозиція діє лише на машини в наявності, послуга доступна як фізичним, так і юридичним особам.  • інші новини