Якого кольору вибрати iPhone 15 Pro

  292

  Кожним лінійкам смартфонів Apple властиві свої барви. Інколи вони повторюються, але частіше змінюються залежно від серії. iPhone 15 Pro відрізняється незвичайними колірними рішеннями — чорним, синім, білим і натуральним титановим. Фото моделей можна подивитися на сайті https://comfy.ua/ua/smartfon/brand__apple__seriya_smartphone__apple-iphone-15-pro/, також там зручно ознайомитися з їхніми технічними характеристиками. Щодо кольорів, вони відрізняються вишуканою матовістю і візуальною привабливістю.

  Чорний титановий

  Цей відтінок — один із найпопулярніших, присутній у майже всіх лінійках Apple. Колір Black Titanium дуже схожий на Graphite. Він ідеально підійде користувачам iPhone, яким до вподоби класичний варіант відтінків. А завдяки матовості поверхні на ній менш помітні плями від відбитків пальців.

  Чорний колір вважається універсальним. Він пасує до світлих, нейтральних і яскравих барв. Смартфон Black Titanium вибирають переважно практичні чоловіки. Але й багатьом жінкам подобається чорний як доповнення ділового образу.

  Білий титановий

  У звичайному сенсі кольору White в лінійці iPhone 15 Pro виробник Apple не пропонує. Натомість — оздоблення з білого титана. Така варіація дуже схожа на сріблястий колір минулих моделей iPhone. Але схема забарвлення White Titanium пропонує доволі білу задню панель. ЇЇ доповнюють сріблясті краї.

  Ця модель — з унікальним візуальним ефектом. Сріблястий відтінок не явний, його помітно тільки під час погляду на смартфон під певними кутами. Перевага такого забарвлення в тому, що на ньому не видно відбитків пальців. Найсвітліший колір у лінійці можна порівняти з матово-білим в оточенні сріблястих країв.

  Натуральний титан

  Natural Titanium виділяється поміж інших варіантів відтінків. Він дуже схожий на сірий, але має витонченіший вигляд. Привабливий металік надає iPhone 15 Pro ефект преміумкласу, який подобається багатьом користувачам. Його зовнішній вигляд можна охарактеризувати як:

  • футуристичний;
  • індустріальний;
  • свіжий;
  • досконалий.

  Колір Natural Titanium підійде власникам будь-якого віку і статі. Він завжди має гарний вигляд і пасує до різних стилів — ділового, кежуал, еклектики. Вишуканий сірий металік надає смартфону свіжості, поєднаної із сучасністю.

  Синій титановий

  Варіант Blue Titanium, який пропонує Apple для iPhone 15 Pro, — це глибокий відтінок. Він асоціюється з космічним синім кольором. Щодо схожості — нагадує Sierra Blue, як в iPhone 13 Pro. Але тут він насиченіший. Якщо повертати смартфон під різними кутами, можна побачити на краях фіолетовий відтінок.

  Blue Titanium значно відрізняється від звичайних чорних або сріблястих колірних рішень. Його легко поєднувати з різними забарвленнями чохлів та аксесуарів. Синій титановий характеризується стриманістю та вишуканістю.