Як зберегти звичну якість життя в умовах відключення електрики

  77

  В умовах тривалого відключення електроенергії перед кожним домовласником постає завдання забезпечити звичний рівень життя для всієї сім’ї. Воно пов’язане з виконанням конкретних дій за допомогою спеціальних пристосувань.

  Основні завдання, які потрібно вирішити

  Життя сучасної людини залежить від багатьох ресурсів. Електрична енергія — один з основних. Її несподіване відключення або тривале зникнення може створити серйозні проблеми. Щоб зберегти звичні умови життя необхідно успішно вирішити кілька основних завдань:

  • Залишитися на зв’язку. Для цього телефон має бути заряджений, а в будинку потрібен інтернет. Першу проблему легко вирішує повербанк. Краще купувати його з двома й більше роз’ємами для одночасного підключення декількох пристроїв. Коли в будинку немає електрики, роутер теж перестає працювати. Але й цю проблему можна успішно вирішити, якщо роздавати мобільний інтернет із гаджета.
  • Забезпечити освітлення. Крім звичного запалювання свічок можна використовувати більш надійні, безпечні та справні альтернативні джерела. Наприклад, світлодіодний настільний USB-світильник або портативний ліхтар, що працює на акумуляторі.
  • Приготувати їжу. Якщо немає газової плити як альтернативного рішення, пропонуємо використовувати пристрій під назвою портативна опалювально-варильна піч. Це не лише допоможе наповнити теплом невелике за площею приміщення, на ній можна приготувати або розігріти їжу.
  • Виконати термінову роботу. В умовах відключення електроенергії ноутбук виявляється більш корисним, ніж комп’ютер. Лептоп забезпечує можливість працювати впродовж кількох годин. Якщо завчасно придбати повербанк для ноутбука, цей період можна істотно збільшити.

  Завдяки сучасним пристроям пережити відключення електроенергії можна досить легко.

  Альтернативні джерела електроенергії

  Потреба в альтернативних джерелах енергії виникає в разі, якщо електрика відключається надовго. Зарядити спеціальні пристрої не вдається, належить задуматися про:

  • Придбання генератора. Він перетворить на електричну енергію механічного типу від роботи двигуна. Ухвалюючи таке рішення, важливо враховувати, що бензогенератори для приватного будинку дуже різноманітні, але агрегата потужністю 3–5 кВт цілком достатньо. Ці мобільні пристрої забезпечують необхідну напругу змінного струму для підключення чайника, електричної плити або компактного холодильника.
  • Встановлення сонячних батарей. Вони перетворюють природну енергію на струм, який можна використовувати не лише для освітлення, але і для підключення різних приладів та обладнання.

  Раціональні домовласники вміють виживати навіть в умовах, наближених до екстремальних. Для цього є велика кількість різних пристроїв, за допомогою яких можна щодня зберігати звичний і комфортний рівень життя.  • інші новини