Як відбувається імплантація зубів

  313

  Втрата зуба — завжди неприємність. Але якщо не відновити цілісність зубного ряду, можна отримати додаткові проблеми у вигляді виникнення щілин між зубами (трем). Аби разом вирішити усі питання, знадобиться імплантація зубів.

  Що це за процедура

  Імплантація — хірургічна процедура, під час якої у кісткову тканину щелепи вставляють зубні імпланти. Кожен з них замінює втрачений корінь. Зверху на імплантат закріплюють коронку. Така конструкція дозволяє запобігти непотрібному навантаженню на сусідні зуби та відновити втрачений зуб.

  Завдяки імплантації можна не лише відновити жувальну функцію та зробити посмішку естетичною, а й позбавити людину дискомфорту, пов’язаного з втратою зуба.

  Фази дентальної імплантації

  Дентальна імплантація складається з декількох етапів. Перший — КТ (комп’ютерна томографія) щелепи. Це дослідження роблять для того, аби лікар міг оцінити стан кісткової тканини та прийняти рішення щодо необхідності її підживлення.

  Потім в лунку втраченого зуба вставляють титановий імплантат. Ясна зшивають, приживлення триває від трьох до шести місяців.

  Після того, як імпланти зростаються з кістковою тканиною, ясна знову розрізають. Це роблять задля того, аби поставити абатмент — спеціальний «перехідник» між імплантом і коронкою.

  Наостанок на абатменті за допомогою стоматологічного цементу закріплюють коронку, виготовлену з обраного клієнтом матеріалу (металокераміки, кераміки, діоксиду цирконію, металу тощо).

  Одноетапна або двоетапна

  Розрізняють одноетапні та двоетапні імплантації. До першого варіанту вдаються тоді, коли стан щелепи та кісткової тканини дозволяє одразу встановити нерозбірну конструкцію. У такому випадку протезування відбувається за одне відвідування стоматолога.

  Двоетапна імплантація вважається класичною. Цю процедуру описано вище. Спочатку вона передбачає приживлення імплантату і лише потім —  встановлення коронки.

  Як вибрати засіб для протезування

  Існують три основні критерії, за якими стоматологи вибирають та радять пацієнтам ті чи інші засоби для протезування. Ідеться про:

  • відсоток приживлюваності. У світових лідерів галузі показник становить 98 %;
  • можливості для максимально якісного проведення процедури. Маємо на увазі якість фрезерування, обробки поверхні, наявність допоміжного покриття для інтеграції тощо. Від цих чинників залежатиме ціна імплантату;
  • сертифікацію системи.

  Хірурги-імплантологи клініки Porcelain успішно виконують імплантацію зубів вже понад 15 років. Детальніше про послугу можна прочитати, перейшовши за посиланням https://porcelain-dent.com.ua/ru/service/implantacija/mounting-of-implants.  • інші новини