Як підвищити кваліфікацію та навчити чемпіонів

    103

    «‎Виживає не найсильніший, а найчутливіший до змін»‎ – зазначив Чарльз Дарвін. Сьогодні ж важливо не лише пристосовуватися до нововведень, але й уміти їх передбачити. Що актуально для сучасних учнів? Як не лише передати досвід чи інформацію, а й навчити думати, діяти та нести відповідальність за свої вчинки? Інструментам всебічного розвитку, а також методикам і практичним прийомам викладання конкретних предметів можна навчитися онлайн! Кому довірити підвищення власної педагогічної майстерності? Розбираймося!

    Як підвищити кваліфікацію вчителям онлайн

    Сучасні технології значно спростили доступ до інформації, наразі важливо не стільки володіти певними знаннями, скільки вміти застосовувати їх у професії та в житті. Педагоги – освічені люди, вони вже мають міцну базу знань, тож підвищення їхньої кваліфікації – творчий, індивідуальний і складний процес. Не кожному до снаги навчати тих, хто професійно вчить інших! Тому важливо знайти онлайн-курси для вчителів, що задовольнять ваші потреби та нададуть великий спектр можливостей для педагогічного зростання.

    Аби підвищити кваліфікацію онлайн потрібно мати лише доступ до інтернету, девайс (комп’ютер, смартфон, планшет тощо) та непохитне бажання саморозвитку! Ви можете сміливо обирати те, що цікаво саме вам, і задовольнити власну потребу до самовдосконалення з будь-якої точки світу. Вибір навчальних форматів надзвичайно широкий, тож задовольнить будь які запити. Прагнете отримати теоретичні знання? Тоді зверніть увагу на вебінари та конференції. А якщо орієнтуєтеся на отриманні практичного досвіду, то тут стануть у пригоді майстер-класи та тренінги.  До речі, якщо сумніваєтеся, то про вільний вибір суб’єктів і видів підвищення кваліфікації йдеться у статті 59 Закону України «Про освіту».

    Де можна пройти онлайн-курси?

    Обираючи суб’єкт підвищення кваліфікації, зокрема онлайн-курси, зверніть увагу на такі важливі моменти:

    • Чи все гаразд із реєстраційними документами установи (наприклад, чи має вона ліцензію або КВЕД).
    • Чи має право вибраний вами суб’єкт надавати послуги з підвищення кваліфікації саме педагогічним працівникам.
    • Чи є у закладу навчальна програма та річний план роботи.
    • Чи відповідають свідоцтва, що ним видаються, вимогам законодавства.

    Як бачите, потрібно врахувати багато нюансів! І лише коли ви будете впевнені, що все гаразд, обирайте найбільш цікаві та актуальні для себе теми. Все необхідне ви знайдете на сайті Освітнього проєкту «‎На Урок»‎: тут ви знайдете безліч цікавих матеріалів для професійного зростання. До речі, всі представлені курси відповідають вимогам, згаданим вище.

    Але які ж теми обрати? Радимо звернути уваги на онлайн-курси, присвячені сучасним та інноваційним практичним прийомам, НУШ, розвитку медіаграмотності та критичного мислення, роботі в інклюзивних класах, інформаційно-комунікаційним технологіям тощо. Також сучасному вчителю стануть у пригоді знання психології та розуміння того, як розвивати наскрізні навички.

    Обирайте професіоналів, використовуйте нові інструменти та не зупиняйтеся на шляху до самовдосконалення!



    • інші новини