Як оформити вигідний кредит готівкою?

  90

  Ринок кредитування швидко розвивається, тому пропозицій від банків та інших фінансових організацій з кожним днем стає все більше. За такої умови значний попит мають кредити готівкою, які можна отримати швидко та на вигідних умовах. Повернення боргу відбувається щомісяця (з урахуванням відсотків), за затвердженим графіком.

  Кредит готівкою від банків, насамперед, приваблює потенційних позичальників чітко зазначеними відсотками, правилами та гарантіями. Але великий обсяг документів, очікування в чергах та інші нюанси можуть затягувати процес отримання коштів. Імовірність відмови також залишається значною.

  Будь-який кредит, незалежно від його розміру, краще брати для здійснення певної покупки, яку ви запланували заздалегідь. У такому разі ви точно будете знати, яка сума вам знадобиться.

  Кредит готівкою є одноразовою послугою, тому договір доведеться укладати вдруге, якщо вам знову знадобляться гроші. Також не треба забувати, що нарахування відсотків за використання взятих у борг коштів починається відразу ж після закінчення процедури оформлення.

  Як отримати кредит готівкою онлайн?

  Крім банків, позики надають онлайн-сервіси та мікрофінансові організації (МФО). Розгляньмо, як подати заявку на отримання кредиту готівкою онлайн. 

  На що треба звернути увагу під час оформлення позики? По-перше, на відсоткову ставку, яку пропонує кредитор. У кожній фінансовій установі діють певні умови, тому вони встановлюють різні ставки. По-друге, не поспішайте з вибором МФО або онлайн-сервісу. Підберіть та розгляньте 2-3 пропозиції, які здаються вам найвигіднішими. Порівняйте умови виплати кредиту та лише після цього подавайте заявку. Пам’ятайте, що будь-які фінансові операції позначаються на вашій кредитній історії.

  Одним з найнадійніших онлайн-сервісів підбору кредитних пропозицій є IFY.COM.UA, який пропонує своїм клієнтам максимально лояльні умови співпраці. На нашому сайті ви зможете ознайомитися з пропозиціями банків та фінансових установ, щодо кредитування, обрати найбільш вигідні та знайдете загальні вимоги до клієнтів та список банків, що надають послуги.

  Остаточні умови отримання кредиту залежать від організацій-партнерів, але практично усі вони висувають такі вимоги до клієнтів:

  • українське громадянство;
  • вік – від 21 року;
  • паспорт та ідентифікаційний код;
  • у разі потреби – довідка про доходи або пенсійне посвідчення.

  Ще одна перевага сервісу – швидкий розгляд заявки. Здебільшого обробка звернення займає всього одну годину.

  IFY.COM.UA підтримає вас навіть в найскладніших життєвих ситуаціях та стане надійним фінансовим партнером!