Як грамотно організувати перевезення меблів: поради експертів

  68

  При перевезенні речей саме меблі здатні стати тим «міцним горішком», який просто так не «здається». Адже їх потрібно не просто завантажити та доставити за адресою. Дорогі меблі повинні бути правильно упаковані та розташовані в автомобілі таким чином, щоб не пошкодити інші речі. Найчастіше при перевезенні меблів не обходиться без ексцесів. Щоб уникнути помилок, слід грамотно організувати її транспортування. І найкращим рішенням буде перевезти мебель Киев, скориставшись послугами професійного перевізника.

  З якими проблемами може зіткнутися власник меблів під час самостійного транспортування?

  Побоювання щодо пошкоджень дорогих меблів не марні. Будь-яка необережна дія здатна призвести до появи подряпин та ум’ятин, які можуть зіпсувати вигляд шафи чи дивана. У більшості випадків бажаючі перевезти меблі Київ можуть отримати низку проблем:

  • габаритні меблі не вміщаються в автомобіль;
  • шафа або стіл пошкодилися під час транспортування в ліфті;
  • полиці, фурнітура та інші деталі загубилися під час перевезення;
  • занадто важкі меблі неможливо завантажити, не маючи досвіду та навичок;
  • меблі нестандартної форми не піддаються упаковці.

  D:\1.jpg

  Все це призводить до зайвих нервів. Власникам доводиться витрачати свій час та сили, але навіть це не гарантує необхідного результату. Єдиний вірний вихід із ситуації – довірити роботу фахівцям.

  Чому перевезенням меблів мають займатися експерти?

  Транспортування меблів – процедура не з найпростіших. Це не одноденний “фільм”, а цілий “серіал”, що складається з розбирання, демонтажу фурнітури, упаковки окремих елементів, завантаження, а потім – вивантаження, збирання та встановлення на місця в новому будинку або квартирі. Звісно, ​​на це піде багато часу. Заощадити його допоможе персонал перевіреної транспортної компанії.

  D:\2.jpg

  Бажаючі перевезти меблі Київ можуть звернутися до надійних перевізників, адже тільки експерти готові виконати роботи в найкоротший термін. Досвідчені вантажники мають не тільки необхідні навички, але й допоміжне обладнання, що дозволяє перенести та завантажити великі меблі. Як результат – клієнт отримує комфортний переїзд без стресу.

  Перевезення меблів компанією ZUBR-TAXI

  Транспортна компанія ZUBR-TAXI надає весь спектр послуг з перевезення меблів по Києву та Київській області. Кожен клієнт служби отримує цілу низку відчутних переваг:

  • великий вибір нових та абсолютно справних автомобілів з різними габаритами та вантажопідйомністю;
  • різні тарифні плани, що дозволяють оптимізувати витрати на транспортування, залежно від витраченого часу на перевезення, відстань та кількість вантажників;
  • оперативний виїзд – автомобіль відправляється на адресу через 5 хвилин після оформлення замовлення;
  • досвідчений, привітний та чуйний персонал;
  • можливість виїзду за місто та доставка меблів по всій території Київської області;
  • перевезення речей у нічний час за спеціальними тарифами;
  • найнижчі ціни на ринку вантажоперевезень у Києві.

  Компанія ZUBR-TAXI – це надійний перевізник, який дуже відповідально підходить до організації робочих питань. Перед кожним виїздом на вказану адресу автомобілі проходять дезінфекцію, що дозволяє перевозити меблі з будь-яких матеріалів.

  Консультанти компанії ZUBR готові допомогти у виборі тарифного плану та відповідного авто у кожній конкретній ситуації. В результаті клієнти одержують висококласний сервіс за доступною вартістю.

     • інші новини