Як доглядати за брендовою сумкою?

  55

  Сумка вже давно перестала бути виключно функціональним елементом повсякденного аутфіту. Цей аксесуар дозволяє розставити візуальні акценти, звернути увагу на бездоганний смак, а часом навіть статус власниці. Фірмові жіночі сумки виготовляють з високоякісних, іноді екзотичних матеріалів, тому оригінальні брендові вироби здатні зберігати чудовий вигляд десятиліттями. Проте вони все ж потребують регулярного догляду та правильного зберігання.

  FMGw7yxqDASj6wqVinptG7_ntXrAG0lLxFpZPVO3SmmQJ9Zu7-xKT2uVlbXjtsFebM_Br3GbBRWpC-_kkVkO2PpODdvTSGKLweLjPEcqzyuuge3HheoF-FZpGHd0ZBfv0T8VWt5h=s0

  Загальні правила

  • Не носіть світлі сумки з темним одягом. Хоча такий контраст виглядає ефектно, на поверхні можуть залишитися плями, вивести які буде надзвичайно складно.
  • Зберігайте аксесуар наповненим. Покладіть всередину тонкий зім’ятий папір або натуральну тканину, аби запобігти появі заломів. Сумку загорніть у комплектний пильник або звичайну наволочку.
  • Довіряйте видалення плям професіоналам. Не намагайтеся відтерти стійкі забруднення самостійно, адже можна сильно погіршити ситуацію. Краще скористатися послугами хімчистки.

  Догляд за шкіряними сумками

  Сумки з глянцевої, фактурної або текстурованої шкіри в Києві та загалом в Україні особливо популярні, про що свідчить великий їх асортимент на trends-hunters.com/dlya-neyo/113-1-sumki/. Такі аксесуари рекомендовано очищувати мильним розчином з краплею нашатирного спирту. Необхідно зробити з марлі тампон та обережно протерти матеріал.

  Після цього варто залишити сумку просушитися (не на сонці та не біля опалювальних приладів!). Далі за допомогою фланелевої серветки матеріал вкривають спеціальним кремом або воском. Головне — не використовуйте засоби для взуття. Зверніть увагу, що люкс-аксесуарам з екзотичної шкіри (скат, акула, страус, крокодил, змія) необхідний специфічний догляд.

  vvOKhl5iCVQrDPOItJSIP03jd8Ei4Bv-o6SblxtPbIq4OI_m6O4OagInoB8hApH7K7ymjqQ0THo4kRfDPATiKXOAhKMoAEOce3ITuPTNu8A4dZWZvbYM4IFiLtaSVqunPNxiC5W1=s0

  Догляд за замшевими сумками

  Збираючись купити брендову сумку із замші, ви можете бути впевнені, що догляд за нею не буде надто обтяжливим. Достатньо берегти виріб від стійких плям та раз на тиждень чистити його спеціальною щіточкою. Також раз на півроку варто обробляти сумку брендовими засобами для чищення, які збережуть свіжий вигляд преміум-аксесуара.

  Догляд за сумками з канви

  Оригінальні вироби Louis Vuitton, Burberry, Etro пошиті з особливого типу тканини — канви. Це специфічна комбінація натуральних та синтетичних волокон, надзвичайно стійка до забруднень, потертостей, вигорання. Недарма її часто використовують для виготовлення модних дорожніх сумок. Виключна якість матеріалу зводить спеціальний догляд до мінімуму, проте варто регулярно чистити аксесуар м’якою щіткою.

  Використовуйте наші поради, і зможете підтримувати брендові аксесуари в бездоганному вигляді, адже їхній розкішний зовнішній вигляд виправдовує дбайливе ставлення.