Гарантовані онлайн-позики: як отримати фінансову підтримку без відмови

  33

  Позичальники з низьким доходом або поганою кредитною історією зазвичай є небажаними клієнтами для банків. Під час перевірки довідки про зарплату і кредитної історії банківські установи за таких обставин відмовляють в оформленні кредиту. Що робити, якщо гроші справді потрібні: для термінового погашення іншої позики, для лікування чи оплати комунальних послуг? Найкраще рішення — звернутися до мікрофінансової компанії, де відсоток відмов низький.

  Де взяти кредит без відмови

  Якщо існує ризик, що банк відмовить у видачі кредиту, краще не витрачати час і одразу звернутися до мікрофінансової організації. У МФО шанси отримати позитивну відповідь значно вищі. Наприклад, у компанії LoviLave показник схвалення кредитів сягає 90%. При цьому вимоги до позичальників мінімальні. Клієнт повинен мати громадянство України, паспорт (id-картку), ідентифікаційний код і банківську картку.

  Мікрофінансова організація LoviLave, як і будь-яка інша кредитна установа, не може дати 100% гарантію, що заявку буде схвалено. Ситуації бувають різні, тому МФО зможе дати остаточну відповідь лише після перевірки документів і заявки клієнта. При цьому звернутися до компанії можуть безробітні, позичальники з поганим кредитним рейтингом, пенсіонери тощо.

  Коли потрібна онлайн позика на картку без відмови, можна самостійно підвищити свої шанси. Для цього слід подати заявку на видачу невеликого кредиту на короткий термін. Оптимальні умови позики — до 1500 грн не більш ніж на 10 днів. Такі кредити схвалюють частіше, тому можна знизити ризик відмови майже до нуля.

  Щоб узяти кредит без відмови, важливо також правильно заповнити всі поля в заявці. Помилки чи неправильно вказані дані можуть розцінюватися як введення в оману, тому сервіс мікрокредитування, найімовірніше, не зможе видати позику такому позичальнику.

  Як оформити позику з великою ймовірністю схвалення

  Окрім того, що компанія LoviLave видає кредити майже всім, оформлювати позику через її онлайн-сервіс максимально просто. На сайті МФО працює робот Волі, який дає підказки користувачеві, як подати заявку на кредит.

  Щоб отримати гроші в борг, потрібно:

  1. Вибрати бажану суму на калькуляторі й оптимальний термін користування коштами.
  2. Заповнити заявку, вказавши ПІБ, номер телефону, податковий номер і паспортні дані.
  3. Почекати на відповідь упродовж 30 секунд.
  4. У разі схвалення прикріпити банківську картку.
  5. Підписати кредитний договір онлайн.

  Процедура оформлення кредиту через сервіс мікрокредитування займає менш ніж 5 хвилин. Зарахування коштів відбувається майже миттєво. Позичальник одразу може користуватися кредитними коштами на будь-які потреби.

  Якщо вчасно погасити отриманий кредит, наступного разу ймовірність схвалення більшої суми позики буде вищою. Так поступово можна поліпшити свій кредитний рейтинг і брати в борг більші суми коштів. До того ж у разі повторного оформлення кредиту в МФО LoviLave процедура займає ще менше часу, оскільки всі дані клієнта вже є в системі.