Де взяти моментальний займ на карту без перевірок в Україні?

  200

  Якщо вам терміново знадобилися гроші, завжди можна оформити моментальний займ на карту без перевірок в Україні. Зробити це дуже просто, достатньо вибрати відповідну МФО, заповнити анкету і чекати позитивного рішення. Найчастіше відповідь приходить протягом 5-ти хвилин.

  Що таке моментальний займ на картку?

  Миттєвий кредит – це ваша «паличка-виручалочка» при складних життєвих обставинах, коли гроші потрібні тут і зараз. Оформити його можна цілодобово, незалежно від дня тижня. МФО працюють і у вихідні або святкові дні.

  Якщо раніше для того щоб оформити кредит потрібно було пройти складну процедуру, то зараз все оформлюється максимально швидко і без перевірок. Ви просто надаєте свої персональні дані, прив’язуєте до аккаунту банківську карту, і практично моментально на неї зараховуються кредитні гроші.

  Як не переплачувати за позикою в МФО?

  Для того, щоб не витрачати зайві гроші на відсотки, можна скористатися акційними пропозиціями. Багато МФК пропонують першу позику під 0,01%. Реєструйтеся кожен раз на новому сервісі і зможете користуватися грошима без переплати. Також багато компаній, наприклад, Майкредіт або Мілоан, для своїх постійних клієнтів пропонують можливість оформлення за зниженою ставкою. Така опція допомагає істотно заощадити.

  Пам’ятайте! Обов’язково потрібно повертати або пролонгувати кредит вчасно, в іншому випадку, всі акційні пропозиції анулюються і потрібно буде сплатити не тільки відсотки, а й суму за прострочення.

  На яку суму можна розраховувати?

  Нові клієнти МФК можуть отримати до 5000 грн в кредит на картку моментально. Якщо всі платежі будуть внесені в термін, то після погашення позики, можна розраховувати на підвищення суми на 1000 грн. З кожним наступним успішним кредитом доступна сума буде тільки рости. У різних організаціях свій поріг максимальної позики. Найчастіше це 20-25 тисяч гривень.

  Мінімальні вимоги до клієнта

  Практично кожен може скористатися послугами МФО. Все, що для цього необхідно:

  1. Бути громадянином України віком від 18-ти років.
  2. Мати розрахункову або кредитну картку українського банку.
  3. Коректно заповнити анкету.

  Останній пункт дуже важливий, так як кожна анкета перевіряється або спеціальним програмним забезпеченням або співробітником компанії, що надає моментальні позики. У разі якщо ви вкажете неправдиву інформацію, за заявкою прийде відмова, а ваші дані потраплять в чорний список всіх МФО і надалі взяти гроші в кредит не вийде.

  Чи варто брати позику в мікрокредітних організаціях?

  Якщо ви впевнені в тому, що зможете повернути кредит в строк, то співпраця з МФО – відмінний варіант. Такий кредит на карту дійсно може виручити в складних ситуаціях. Головне підходити до питання позики з максимальною відповідальністю і розуміти всі можливі ризики. Уважно прочитайте пропозиції компанії, перед тим, як оформляти позику. Важливо ознайомитися з процентною ставкою і терміном повернення грошей. Якщо вам все підійде, значить можна сміливо оформляти кредит!  • інші новини