Чохли для iPhone 15 Pro Max: огляд кращих аксесуарів

  257

  Поява на ринку електроніки чергового флагмана iPhone традиційно викликала гарячі обговорення. Зокрема, в центр уваги потрапив корпус айфона 15 про макс, що, як відомо, вироблений із титану. За заявами виробника, таке оновлення зробило девайс міцнішим і навіть легшим. Утім, якщо зменшена вага пристрою сумнівів не викликає, то рівень протиударності досі лишається під питанням. Вже у перші тижні продажів найзаповзятіші юзери почали проводити краш-тести преміального айфона. Результати деяких експериментів остаточно розвіяли уявлення про “безсмертність” титанового корпусу.

  Сьогодні можна сказати з повною впевненістю: чохли для айфон 15 про макс – не менш актуальні, ніж аксесуари для минулих флагманів. Розглянемо декілька цікавих варіантів протекторів, які варті того, аби опинитися на корпусі нового iPhone.

  Прозорі

  Цей різновид чохлів впевнено тримається на хвилі популярності. Чимало користувачів люблять прозорі кейси за мінімалізм та можливість демонструвати дизайн айфона (особливо – новокупленого). Зазвичай такі аксесуари виробляють у формі накладок, завдяки чому вони ще краще гармонують із пристроєм.

  Надійним рішенням проти ударів може стати кейс, зроблений за технологією Аir cushion. Такий аксесуар має повітряні подушки на кутах, що покращують амортизацію. Цікавим з точки зору естетики є гібридний чохол із прозорою панеллю та кольоровим бампером.

  На шнурку

  Зручність носіння – важливий фактор, що оптимізує користування айфоном. Пристрій має постійно бути під рукою, захищений від випадкових падінь та дій зловмисників. Тримати телефон на шнурку або ремінці – стильне та надійне рішення.

  Для того, щоб оптимізувати щоденне носіння девайсу, треба підібрати відповідний чохол. Зазвичай кейси, зроблені під шнурки, мають постійні або знімні тримати на нижній частині бампера. Ще більше можливостей дають шнурки та ремінці з кріпленням Cylindre – його можна зафіксувати у вирізі під зарядний порт.

  Книжка

  Безперечною перевагою чохла-книги є додатковий захист дисплею. Коли екраном не користуються, кришка протектора захищає його він подряпин, потертостей, сколів та тріщин. Також більшість кейсів у формі книги можна перетворювати на підставку – зручний варіант для користувачі, які часто дивляться відео з телефону.

  Класичний варіант чохла-книги – тверда протиударна основа, обтягнута натуральною або екологічною шкірою. Такий кейс не лише ефективно захищає айфон, а й надає йому презентабельності. Шкіряний кейс-книга ідеально гармонує з діловим костюмом або офісним кежуалом.