Безпечна зарядка: як правильно заряджати смартфон, щоб не нашкодити батареї

  394

  Використання лише оригінальних зарядних пристроїв

  Під час підключення смартфона до джерела живлення слід застосовувати лише якісні мережеві зарядні пристрої.

  Підроблені блоки живлення низької якості здатні негативно вплинути не тільки на акумулятор, але й на роботу смартфона. Дешеві репліки не захищені від стрибків напруги та інших проявів нестабільності електромережі, тому використовувати їх небезпечно.

  Відрізнити оригінальний зарядний пристрій можна за:

  • зовнішнім виглядом;
  • якістю матеріалів;
  • «розпізнавальними знаками» у вигляді лого, штрихових кодів та серійних номерів.

  Безпечна та надійна зарядка Samsung продається в MOYO.

  Обмежений час зарядки

  Варто відмовитися від звички заряджати телефон вночі. Занадто тривалий цикл зарядки призводить до погіршення стану батареї. З часом вона втрачає функціональність і перестає забезпечувати коректну роботу протягом тривалого часу. Показники автономності стрімко падають, тому виникає потреба в терміновій заміні акумулятора.

  Скільки ж часу потрібно для нормального повного циклу зарядки Android чи IOS-смартфона? Відповідь на це питання зазвичай можна знайти в інструкції з експлуатації.

  «Порційна» зарядка

  Досі існує думка, що заряджати телефон кілька разів на день по 10-15 хвилин шкідливо для батареї. Насправді ж подібна процедура навпаки дозволяє довше зберігати акумулятор у робочому стані.

  Важливо, щоб смартфон не розряджався до критичних 10-15%, оскільки через повну розрядку акумулятори поступово втрачають ємність. Оптимальний рівень заряду для телефона — 35-80%.

  Цикл «розрядка — зарядка» один раз на місяць

  З метою профілактики один раз на 30-45 днів необхідно повністю розряджати смартфон і тільки після того, які він вимкнеться, підключати до електромережі. Подібна маніпуляція зробить його стійким до перепадів напруги.

  Дотримання цих простих рекомендацій — запорука довговічності акумуляторних батарей. Підходять поради не лише для власників смартфонів, але й для користувачів планшетних ПК.  • інші новини