10 простих способів зробити будинок чистішим за 5 хвилин

  83

  Вам знадобляться старий носок, липка стрічка та антибактеріальні серветки.

  1. Позбавтеся запахів

  Візьміть харчову соду і посипте килими, м’які меблі, матраци. Спокійно займіться іншими справами. Потім поверніться і пропилососьте. Сода вбере неприємні запахи, і в будинку миттєво стане свіже.

  2. Пройдіться по дому з липким роликом у руках

  Цей інструмент позбавить не лише вовни та волосся на одязі. Він майстерно впорається з пилом, крихтами та іншим дрібним сміттям, що скупчився в різних куточках. Використовуйте ролик, щоб очистити абажури, м’які іграшки, підкладку сумок та інші місця, яким мало уваги приділяєте.

  3. Зберіть шерсть вихованців

  Надягніть гумові рукавички і намочіть їх. Проведіть рукою по оббивці меблів, подушкам та одязі. Вовна легко налипне на вологу гуму, а вам залишиться лише змити її.

  4. Витріть пил із плінтусів

  Це можна зробити навіть не нахиляючись. Надягніть стару шкарпетку , побризкайте її засобом для чищення або водою і протріть плінтуси ногою.

  5. Почистіть гаджети

  Пульт, смартфон, клавіатура комп’ютера – це джерела бруду та бактерій. Позбавтеся їх за допомогою антибактеріальних серветок. Користуватися пристроями стане приємніше та безпечніше.

  6. Освіжіть плафони

  Намочіть ганчірку водою з краплею миючого засобу і протріть усі плафони та люстри. Якщо в запасі більше п’яти хвилин, заодно витріть лампочки (попередньо викрутіть їх). Увечері ви помітите, що світло в кімнаті стало яскравішим.

  7. Складіть у посудомийку все, що можна

  Пластикові, скляні, металеві вироби та навіть деякі предмети гардеробу – безліч речей необов’язково очищати вручну. Наприклад, у посудомийці легко повернути свіжий вигляд пляжним тапочкам і бейсболкам, не кажучи вже про іграшки дітей та вихованців, гребінці, плафони, силіконові форми для випічки і кухонні губки.

  Зберіть всі предмети, які давно (або ніколи) не чистили, і складіть посудомийну машину. Запустіть звичайний цикл миття.

  8. Викиньте папери, що накопичилися.

  Газети, рекламні буклети та листівки з поштової скриньки, рахунки за комунальні послуги — все це може місяцями збиратися на поличці у передпокої чи на кухонному столі. Зберіть такі чарки непотрібних паперів і позбавтеся їх нарешті.

  9. Помийте столи на кухні

  На кухонних поверхнях накопичуються крихти та частинки їжі, залишаються бризки та потіки. Змочіть ганчірку миючим засобом або візьміть серветки, що дезінфікують, і протріть обідній і обробний столи. Кухня відразу стане чистішою та затишною.

  10. Розкладіть речі на місця

  Віднесіть у шафу недбало скинутий одяг, відправте в раковину брудні чашки, складіть у ящик розкидані іграшки. Переходьте з однієї кімнати до іншої і прибирайте все, що лежить не на своєму місці. Квартира відразу набуде охайного вигляду.  • інші новини