Музей Егейського моря на острові Міконос

524

Цей музей був створений для того, щоб зберігати величну історію судноплавства, якою здавна славилася Греція. Тут зібрано безліч експонатів, що розповідають про історію мореплавання, присвячених більшою мірою Егейському морю.

Будівля музею особливими архітектурними шедеврами не виділяється, це традиційне спорудження Міконоса періоду 19 століття. В експозиції можна помилуватися моделями суден від самої давнини і зародження мореплавства країни, до початку двадцятого століття. Тут зібрані не тільки моделі суден, але і безліч документів, важливих в історичному плані, старовинні рідкісні карти, морські інструменти, обмундирування, а також досить рідкісні старовинні монети різних періодів. На всіх цих монетах нанесена морська символіка, а самі старовинні з них відносяться до періоду п’ятого століття до нашої ери.

При музеї також є своя бібліотека, в ній зібрано кілька тисяч рідкісних екземплярів. Архів фотографій також постійно поповнюється новими рідкісними та цінними екземплярами. Є тут і виставка артефактів, знайдених при розкопці на острові Міконос, і на острові Делос. Всі вони так само в тій чи іншій мірі стосуються морської справи. Працівники музею та ентузіасти зберегли безліч дуже цінних експонатів, і постійно підтримують музей в належному стані. Якщо Ви будете відпочивати на острові Міконос, обов’язково відвідайте це місце.

Музей Егейського моря на острові Міконос (1)

Музей Егейського моря на острові Міконос (2)

Музей Егейського моря на острові Міконос (3)

Музей Егейського моря на острові Міконос (4)