Міст в нікуди

1077

У Норвегії є “Атлантична дорога” (Atlantic Road), яка складається з кількох мостів, її відкриття відбулося в 1989 році. Більше восьми кілометрів доріг, розташованих на невеликих островах з восьми точками, де дорога переходить в міст.

Не існує нічого цікавого з точки зору довжини дорожньо-мостового будівництва або кількості мостів, але Сторсісундетский міст “Storseisundet bridge” є унікальним будовою, що призводить до непередбачуваної естетики маршруту і робить цю дорогу особливою.

Нервові водії, і настільки ж нервові пасажири – будьте обережні! Ви повинні підготуватися до виду Сторсісундетского моста в Норвегії. Автомобільна дорога з материка в губернії Мере-ог-Ромсдал до острова Авер з першого погляду абсолютно не викликає довіри, швидше навпаки – вас охопить жах. Міст-дорога виглядає як американські гірки висотою в 23 метри. Але не варто турбуватися завчасно, це просто оптична ілюзія. Міст побудований таким чином, що під певним кутом, коли ви наближаєтеся до нього з боку материка, створюється ілюзія того, що моста зовсім нема, а те, що ви бачите, швидше схоже на величезний трамплін. Відомий у цій місцевості, як п’яний міст, він є частиною туристичного маршруту «Атлантична дорога» і привертає безліч відвідувачів. Ділянка моста, що знаходиться над протокою піднята на 23 метра від рівня моря, а довжина самого моста становить 260 метрів. Незвичайна архітектура моста, в першу чергу, викликана необхідністю забезпечити можливість проходу суден під ним, а в другу, бажанням архітектора зробити унікальний об’єкт для залучення туристів.

Міст в нікуди (1)

Міст в нікуди (2)

Міст в нікуди (3)

Міст в нікуди (4)

Міст в нікуди (5)

Міст в нікуди (6)

Міст в нікуди (7)

Міст в нікуди (8)

Міст в нікуди (9)• не пропусти