Розкішний курорт W Retreat & Spa 5*, Мальдіви (20 фото)

226

Готель W Retreat&Spa – це чудові вілли на мальовничому острові Фесду (Fesdu Island), розташовані прямо на білосніжному пляжі в оточенні квітів і екзотичних рослин.

Маленький острів Фесду знаходиться в самому центрі північного Арі атола (North Ari Atoll). Переліт гідролітаку зі столиці Мальдівської республіки міста Мале займе близько тридцяти хвилин.

Готель являє собою комплекс комфортабельних берегових і водних бунгало. З кожного з 78 номерів відкривається приголомшливий панорамний вид на околиці. На першому поверсі кожної вілли розташована спальня і ванна кімната, на другому – зона відпочинку. Вілли ізольовані одна від одної і мають власну ділянку пляжу, де можна прогулятися і відпочити після насиченого дня в атмосфері цілковитого усамітнення. До послуг гостей настільки ж романтичні і комфортабельні бунгало, розташовані над водною гладдю.

У готелі W Retreat & Spa вас чекає незабутній відпочинок. Ви зможете позасмагати на пляжі, відвідати SPA центр, вивчати підводний світ, плаваючи з маскою, або поніжитися у приватного басейну. У готелі працюють три прекрасних тематичних ресторани, що пропонують на вибір різноманітні страви з риби, м’яса і овочів. Вечеря у супроводі музикантів прямо під зоряним небом і під шум хвиль – це справжнє задоволення.

Готель W Retreat & Spa – це місце де ви забудете про стрес і втоми, де під шепіт хвиль вас наповнить життєва сила і гармонія.

w-retreat-spa-maldives-02

w-retreat-spa-maldives-03

w-retreat-spa-maldives-04

w-retreat-spa-maldives-05

w-retreat-spa-maldives-06

w-retreat-spa-maldives-07

w-retreat-spa-maldives-08

w-retreat-spa-maldives-09

w-retreat-spa-maldives-10

w-retreat-spa-maldives-11

w-retreat-spa-maldives-12

w-retreat-spa-maldives-13

w-retreat-spa-maldives-14

w-retreat-spa-maldives-15

w-retreat-spa-maldives-16

w-retreat-spa-maldives-17

w-retreat-spa-maldives-18

w-retreat-spa-maldives-19

w-retreat-spa-maldives-20

w-retreat-spa-maldives-21