Чудова Австралія. Туристичний гід по найцікавіших місцях Австралії

8957

Австралія – дивовижне місце. Одночасно і країна, і цілий континент, вона вражає контрастами, а тому стає чудовим варіантом відпочинку для величезної кількості людей з найрізноманітнішими уподобаннями. Багато хто вважає, що всі визначні пам’ятки Австралії – це лише будівля опери в Сіднеї і скеля Улуру . Однак це в корені невірна думка про величезну країну, просто переповненій «делікатесами» для справжніх туристичних гурманів.

Почнемо з головного міста Австралії. Ви не повірите, але це аж ніяк не столиця, а найбільший населений пункт країни – Сідней . Це місто було засновано в далекому 1788 році, коли до берегів Австралії підійшов корабель з Англії, половина пасажирів якого була ув’язненими. «Скелі» (місце, де і висадився цей контингент) тепер є найстарішою частиною Сіднея, і це саме місце зберігає в собі більш ніж 200-річну історію міста.

До інших сіднейських пам’яток можна віднести і кілька «візитних карток» всієї Австралії – міст Харбор , собор Діви Марії і, звичайно ж, Опера-Хаус . Також не варто втрачати шанс відвідати центральний парк міста – королівський Гайд-Парк . Крім Сіднея, популярними серед іноземних туристів є міста Мельбурн, Брісбен, Кернс і деякі інші. А для любителів морського туризму в Австралії існують спеціальні тури по прибережній зоні з заходами в найбільші порти (Сідней, Мельбурн, Перт, Кернс, Голд-Кост).

Проте основною «фішкою» туристичної Австралії вважаються не рукотворні мегаполіси, а створені природою місця, розкидані по всьому континенту у великих кількостях.

Найвідомішим національним парком країни по праву вважається парк Какаду, який включено до списку Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО. По всьому периметру він оточений природними скелястими виступами, які формують тут резервацію. На території парку Какаду розташовані дві стародавні печери з наскельними малюнками.

У «Парку дикого життя» Північних Територій туристи можуть побачити гігантську рибу «барраманді». Не залишають байдужими до себе парк Лічфілд , а також Ущелина Катерини . Унікальним представником рослинного світу цієї місцевості є дерево евкаліпта, яке в Австралії повсюдно зростає в численних лісах, і навіть присутній на державному гербі. Що ж стосується найбільш екзотичних тварин австралійського континенту, яких можна зустріти лише в тутешніх національних парках, є коали, кенгуру, єхидни і качконіс.

В Австралії є ще багато чудес природи, після знайомства з якими ви навіть не зможете висловити свого словесного захоплення. Найпотужніший приплив адреналіну можна отримати в ущелинах уздовж берегів річки Фріцрой . Захопитися космічними масштабами змусить найбільший у світі кратер Вулф-Крик . Але самим незвичайним і навіть по-справжньому невимовним видовищем для незвиклого до Австралії туриста стануть простори, «заповнені» скам’янілими рештками древніх лісів – це місце називається Піннаклі , а розташоване воно в пустелі на території парку Намбанг .

Що ж стосується окремих штатів Австралії, в Новому Південному Уельсі обов’язково слід відвідати екскурсію в Блакитні Гори і вічнозелені ліси Нової Англії. Південна Австралія знаменита евкаліптовими гаями і стародавніми горами Фліндерс. Природні багатства штату Вікторія – це, перш за все, гряди Грампіанс , а також мис Уїлсон з його скелями і пагорбами. Ну а якщо ви вирушите в Західну Австралію – обов’язково побувайте в розташованому неподалік від міста Перт національному парку Янче. Звідти вам відкриється дійсно захоплюючий дух вид на Індійський океан.

Говорячи про красу Австралії, просто неможливо не згадати про те, що завжди на слуху – Великий Бар’єрній Риф . Це найбільша природна пам’ятка не тільки Австралії, але й, мабуть, всієї південної півкулі. Територіально риф належить до штату Вікторія, і це, безумовно, найкрасивіше місце на континенті. Рифи і незаселені острови з їх первісними лісами – апогей нашого поки що віртуальної подорожі по просторах Австралії.

Дуже складно розповісти в одній невеличкій замітці про всі туристичні ласощі Австралії. Але підсумок можна підвести лише один: ця країна сподобається кожному туристові, незалежно від його переваг.

Ви любите відпочивати в курортних мегаполісах з їх 5-зірковими готелями і розкішним шопінгом? Ласкаво просимо до Австралії . Обожнюєте екстремальний туризм? Все та ж Австралія вас вже чекає. Не здатні встояти перед досконалістю природи? Ну що ж, у такому випадку відвідати австралійський континент вам просто необхідно.

Почнемо з головного міста Австралії. Ви не повірите, але це аж ніяк не столиця, а найбільший населений пункт країни - Сідней .

Що ж стосується найбільш екзотичних тварин австралійського континенту, яких можна зустріти лише в тутешніх національних парках, є коали, кенгуру, єхидни і качконіс

Але самим незвичайним і навіть по-справжньому невимовним видовищем для незвиклого до Австралії туриста стануть простори, «заповнені» скам'янілими рештками древніх лісів - це місце називається Піннаклі , а розташоване воно в пустелі на території парку Намбанг .

Природні багатства штату Вікторія - це, перш за все, гряди Грампіанс

Говорячи про красу Австралії, просто неможливо не згадати про те, що завжди на слуху - Великий Бар'єрний Риф• не пропусти