Гуллівер Кузьма Скрябін у «Казковому Києві» – дивовижні фото, які повертають нас у дитинство (фото)

1499

Майже рік минув від часу, коли Андрій Кузьменко разом із іншими українськими зірками взяв участь в арт-проекті “Казковий Київ”. «Таким Київ вище не бачили!» – описували проект організатори. Фантастична краса нашої столиці відкрилась на дивовижних кольорових фотознімках Ірини Джуль.

У казкових героїв із творів Г.Х.Андерсена, братів Грім, Ш.Перро та інших письменників перевтілились українські зірки сцени та телебачення.

Андрію Кузьменку випало зіграти Гуллівера.
“…він був не просто учасником. “Казковий Київ” був придуманий завдяки йому. Кузьма був і залишиться обличчям нашого проекту. Це був його своєрідний кредит довіри нашій команді. Він перший повірив в нас, першим погодився на зйомки) А його участь в проекті була найяскравішою..! Мені й нині кажуть: “О, це той фотопроект, де Скрябін – Гулівер?”))) … я й передати не можу тієї подяки, яку наша команда не встигла висловити йому, за все….” – ділиться керівник Ірина Чорна.

Скрябін, Фагот, Наталя Гордієнко, брати Борисенко, Тоня Матвієнко, Арсен Мірзоян, Володимир Дантес, Рената Штіфель, група ” Авіатор”, Аня Добринєва, Віктор Бронюк, травесті-діва Монро, телеведучі Даша Коломієць, Микита Добринін, Лілія Ребрик та багато інших приміряли на себе вбрання принців, королев, солдатів та балерин.

Цьогоріч планується новий “Казковий Київ” 2015. Перші учасники уже відомі – це Марія Яремчук та Влада Литовченко. Тож захід планують продовжувати і надалі.

Проект у мережі: https://www.facebook.com/kazkovuykyiv

Давайте ще раз помандруємо у казку, куди запрошують такі знайомі нам обличчя…
qK-5NPyuHKs


А тепер – не менш милі фото з процесу зйомок:

XWM3Y329RDQ

ipX5_YdgY8c

k4i_DawR5kM

eWog_XfrR2U

OPYmQQcUaag

6a2bd1e-unnamed1

536bcbab08df9_image9

dTdYlVvMJPY• не пропусти