Розробники продовжують покращувати програмне забезпечення пристрою.
Кілька днів тому в базі даних популярного бенчмарку AnTuTu з’явилися перші результати тестів нового флагманського смартфона Meizu 16s, який буде представлений вже зовсім скоро, можливо, навіть завтра.
Тепер же Хонг Хеншен (Hong Hansheng), який є розробником з Meizu, опублікував нові результати тестів Meizu 16s, в яких новинка продемонструвала себе ще більш переконливо. Це означає, що розробники продовжують покращувати програмне забезпечення пристрою.
Наші колеги з сайту GSM Arena склали рейтинг протестованих ними пристроїв, вибравши кращі результати. В результаті Meizu 16s випередив Xiaomi Mi 9, Oppo Reno 10x zoom, Samsung Galaxy S10 + та інших конкурентів, включаючи iPhone XS Max. Правда розробники AnTuTu раніше вже говорили, що порівнювати Android-смартфони і iPhone в цьому тесті не зовсім коректно.
Meizu 16s повинен стати поліпшеною версією торішнього флагмана, яка отримає 48-мегапіксельну камеру, модуль NFC, флагманську однокристальну систему Snapdragon 855 і екран з дуже вузькими рамками без будь-яких вирізів.