Він наголосив, що місто закликає не купувати у «Контактбудсервісу» квартири на Осокорках.
Столична влада закликає не купувати квартири в недобудованих будинках комплексу «Патріотика на озерах». Оскільки договір оренди землі зі скандальним забудовником «Контактбудсервіс» на Осокорках Київрада розірвала.
Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав народний депутат від «УДАРу», радник мера Києва Дмитро Білоцерковець.
«Після розірвання договору оренди забудовник почав демпінгували і терміново продавати квартири в недобудованих будинках проекту «Патріотика на озерах». Мета цих шахраїв (забудовника і банку «Аркада») – втягнути в квартирну аферу як можна більше вкладників, аби потім використовувати їх у боротьбі за незаконне будівництво», – відзначив нардеп.
Він наголосив, що місто закликає не купувати у «Контактбудсервісу» квартири на Осокорках.
«Це- справжня афера! Адже договір оренди землі із забудовником розірвано, – написав Білоцерковець. – Тому «не ведіться» на афери в стилі Войцеховського і обходьте пропозиції «Контактбудсервісу» і «Аркади» на Осокорках десятою дорогою!», – наголосив радник мера.