Розсекретили зображення і характеристики Huawei Y7 (2019)

    112

    На невеликий модельний ряд смартфонів Huawei гріх скаржитися. Компанія взяла за правило плодити величезну кількість мобільників і розібратися в хитросплетіннях модельного ряду виробника вже стало справжнім мистецтвом. За це можна любити або ненавидіти Huawei, але компанія обрала цей шлях і мчить по ньому на всіх парах. Відомий профільний ресурс WinFuture поділився інформацією про новий бюджетний смартфон Huawei Y7 (2019).

    За даними джерела, смартфон отримає дисплей діагоналлю 6,2 дюйма і створювати селфі допоможе 16 Мп камера, яку вмонтують в напівкруглий виріз по центру верхньої частини дисплея. Роздільна здатність екрану складе 1520х720 пікселів, а в тонку верхню рамку змогли вписати динамік і індикатор повідомлень.

    Підборіддя «зрізати» не стали і накреслили назву компанії, що створила цей апарат. Усередині обіцяють чіп Snapdragon 450 з тактовою частотою 1,8 ГГц, 3 Гб оперативної пам’яті і 32 Гб постійної. Вийде ще Prime або Pro-версія з 4/64 Гб пам’яті на борту.

    Новинка явно буде позиціонуватися як витривалий мобільник, для чого отримала акумулятор ємністю 4000 мАг. А ось швидку зарядку не завезли, тому на заповнення ресурсу батарейки може йти до 4 годин. На тильній стороні встановили систему з двох камер на 13 Мп (f / 1. 8) + 2 Мп, створювати якісні фоточки повинен допомогти штучний інтелект.

    На європейському ринку Huawei Y7 (2019) будуть пропонувати за ціною 150 євро.