На російському ТБ забили на сполох через “диверсії” України

  313

  У Росії злякалися загрози терактів через заяви лідера організації “Братство” Дмитра Корчинського про те, що українські націоналісти можуть влаштовувати диверсії в Москві і повинні перетворити національно-визвольну боротьбу на війну за віру (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

  Бурхливу дискусію з цього приводу влаштував ведучий пропагандистської програми “Час покаже” Артем Шейнин на “Першому каналі”.

  “Якщо Європа вірить у цінності і якщо, вірячи в ці цінності, вона буде як і раніше підтримувати Україну, тоді щось тут не б’ється або про Європу, або про цінності. Тому що в цій самій Україні безкарно озвучує свої тексти така людина, як Дмитро Корчинський, лідер українського неонацистського угруповання “Братство”, забороненого в Росії. Каже він не про Україну, а про нас з вами. Я залишаю на совісті цього “великого” знавця партизанської боротьби, що не дуже зрозуміло про яку віру він говорить. Оскільки я не знаю, чи є у нього якась віра”, – обурився пропагандист.

  У відповідь на це журналіст Євген Кудряц заперечив йому, зазначивши, що Україна є демократичною державою, тому висловлювання Корчинського – це виключно його особиста думка, і зовсім не означає, що його підтримує більша частина суспільства. Крім того, журналіст додав, що це свого роду провокація, на яку охоче ведуться росіяни.

  Однак в цей момент в дискусію вступила напарниця Шейніна, Катерина Стриженова, яка висловила глибоке переконання в тому, що заява Корчинського є прямою погрозою України на адресу Росії, і про це слід серйозно задуматися. Її позицію підтримав і головний редактор журналу “Вікно в Європу” Дмитро Кондрашов.

  “При всій повазі і, навіть сказати, любові і відчутті братства до українського народу як народу, ми вважаємо після подій Одеси, після таких виступів, висловлювань, після всього, що сталося в Україні, українську політичну націю злочинною. І українську політичну державу, українську державність злочинною. І подібні заяви доводять це. Ми стоїмо перед складним вибором між нашим братством і бажанням допомогти тому, що там залишилося ще живого і людяного, а там його залишилося ще досить багато, і нашою власною безпекою. Виникне ситуація, що, почувши українську розмову, люди на вулиці одразу ж будуть викликати поліцію, боячись теракту”, – висловився він.

  Шейнін, в свою чергу, висловив невдоволення тим, що Україна залишається рукопожатною державою на Заході, який, до того ж, все більше втягує її у своє середовище.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин