Світ попередили про глобальне потрясіння

  470

  У президента США Дональда Трампа немає іншого вибору, аніж слідувати своїм заявам про жорстку відповідь на хімічну атаку в Сирії з боку режиму Башара Асада.

  “Йому зараз насправді важко робити кроки, бо він публічно оголосив, що буде саме жорстка реакція, і малося на увазі, що удар буде дійсно потужніший за удар томагавками”, – сказав у коментарі “Обозревателю” дипломат, глава правління ГО “Європейський Рух України” Вадим Трюхан.

  За його словами, у американського президента немає іншого виходу, аніж реалізувати свою погрозу, інакше для нього це призведе до серйозних репутаційних втрат в середині країни.

  “Позиції Трампа похитнулися у зв’язку з обшуками у його адвоката, і йому треба якимось чином перевести увагу суспільства на міжнародні справи. А водночас і на міжнародній арені, де у нього готується зустріч з Кім Чен Ином. Якщо він зараз піде назад, то його позиції в переговорах з північними корейцями значно послабляться”, – вважає Трюхан.

  Дипломат передбачає, що неважливо, у найближчі години чи дні, а загострення ситуації у Сирії уникнути не вдасться.

  “Наразі ми стоїмо напередодні дуже серйозних глобальних потрясінь, викликаних бажанням США піти на серйозне загострення, яке б призвело до мети “поставити на місце” Володимира Путіна”, – повідомив він.

  Трюхан не виключає, що в цій ситуації можливе пряме зіткнення американсько-російських військ.

  “Якщо якимось чином будуть зачеплені ті місця, де дислокуються російські військовослужбовці, то у росіян не буде вибору, аніж теж відповідати. В цьому випадку дійсно може початись щось на кшталт сутичок в Афганістані у свій час, чи під час в’єтнамської війни”, – додав дипломат.


  • не пропусти

  • магазин