Супрун розкрила головний секрет здоров’я

  191

  Виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун дала українцям важливу healthy-пораду.

  “Якщо хочете бути здоровими, потрібно щодня виконувати одне важливе завдання – пити достатньо води”, – пише чиновник на своїй сторінці в Facebook.

  За її словами, багато хто недооцінює те, як впливає на самопочуття і здоров’я вода. Однак від нормального водного балансу в організмі залежить, то, як ми себе почуваємо, мислимо і діємо.

  Зокрема, вода виконує функції амортизації та мастила суглобів, регулює температуру тіла і забезпечує живлення головного і спинного мозку. Достатнє вживання води щодня допомагає подолати хронічну втому, стрес, поліпшує роботу мозку і всього організму.

  “Потреби в воді індивідуальні і залежать від віку, рівня активності, температури повітря, стану здоров’я, а також статі”, – зазначила Супрун.

  Так, доросла активна людина може витрачати близько 3 літрів води в день. Тому рекомендована добова норма варіюється в межах 2,5-3,7 л для чоловіків і близько 2-2,7 л для жінок.

  Чиновник рекомендує пити більше саме чистої води, а також їсти більше свіжих овочів і фруктів. Це допоможе підтримувати водний баланс організму в нормі, а значить – принесе хороше самопочуття.


  • не пропусти

  • магазин