“Чорний понеділок” Росії: Портников вказав на “ахіллесову п’яту” Путіна

  973

  Оголошені США санкції проти російських бізнесменів і високопоставлених чиновників вдарили безпосередньо по системі мафіозно-олігархічної держави РФ, показавши вразливе місце путінського режиму.

  Прийняті Вашингтоном заходи торкнулися саме олігархів і їх державотворчих компаній. При цьому ясно, що процес може бути продовжений, його фігурантами стануть інші олігархи і компанії, пише журналіст і публіцист Віталій Портников для “Еспресо“.

  Він підкреслив, що президент РФ Володимир Путін також, по суті, олігарх, і зацікавлений в збереженні цієї системи.

  “Системи, яка зводиться до простої формули: крадемо в Росії, вкладаємо і живемо на Заході. Для Путіна та інших чиновників, звичайно, жити на Заході – не головне. Але головне – вкладати, зберігати і примножувати. Росія для цього явно не пристосована” , – пояснив журналіст.

  Портников зазначив, що якби Захід діяв так само рішуче відразу ж після анексії Криму, то, можливо, багато чого вдалося б запобігти.

  “Путінський режим після нових американських санкцій виразно виявив своє вразливе місце, ту саму “ахіллесову п’яту”, по якій і слід бити аж до краху режиму або, принаймні, до його повного приборкання”, – підсумував він.


  • не пропусти

  • магазин