“Знищують без військ”: у Росії паніка через обвал рубля і фондового ринку

  874

  Дії Міністерства фінансів США призвели до паніки на біржах Росії через масштабний обвал на фондовому ринку і вельми відчутну девальвацію рубля.

  Так, показники фондового ринку впали на 3,3% всього за одну годину після його відкриття, а російська валюта подешевшала з 60 руб./$ до 63 руб./$, пише економіст, керуючий приватним інвестиційним фондом на ринку США Володимир Компанієць на своїй сторінці в Facebook.

  За його словами, якщо вранці 9 квітня перед відкриттям біржі капіталізація ринку акцій Росії становила $672,8 млрд, то до вечора знизилася до $600,2 млрд, а до ранку 10 квітня – і зовсім до $580,2 млрд.

  “І це США практично не починали серйозних санкцій. Насправді США, щоб знищити Росію, не потрібно застосовувати свої війська, необхідна лише одна хвилинна заява Мінфіну про те, що резидентам США забороняється купувати російські акції і облігації внутрішньодержавної позики, активи російських компаній заморожуються, а всі, хто матиме стосунки з російськими компаніями, потрапить під санкції”, – підкреслює Компанієць.

  Він переконаний, що після таких дій Російська Федерація стане повним банкрутом за кілька хвилин. Однак це призведе до ризику розпаду країни-агресора, яка володіє величезною кількістю ядерного озброєння.

  Підсумовуючи, економіст звернув увагу на ще один крок США, який завдасть відчутного удару по економіці РФ, – мова йде про реєстрацію в Конгресі США законопроекту про заборону операцій з борговими цінними паперами Росії і найбільших російських банків.

  Про катастрофічну ситуацію на російській біржі написала і ведуча пропагандистської програми “60 хвилин” Ольга Скабеєва, підкріпивши свої слова промовистою інфографікою.

  “Наш рубль за п’ять років”, – зазначила вона на своєму Telegram-каналі.


  • не пропусти

  • магазин