По оточенню Путіна готують новий удар

  205

  Білий дім готується ввести нові санкції проти кількох російських олігархів, що входять в оточення Путіна і ймовірно причетні до втручання у вибори президента США в 2016 році.

  Звичайно, що ці люди – певне виконання того великого санкційного закону, який був прийнятий переважною більшістю конгресменів. І звичайно, це певний позитивний крок, оскільки адміністрація президента Трампа доволі халатно виконала завдання Конгресу, коли замість відточеного списку тих, хто безпосередньо причетний до режиму Путіна, у список потрапили фактично всі посадові особи адміністрації президента Росії, Державної Думи, а також із списку Forbes. І зараз ми побачимо, наскільки якісно вони вибрали з того списку, хто є друзями пана Путіна.

  Такий крок ще більше посилить тиск на Росію, позитивно зіграє з точки зору можливого співробітництва представників найближчого оточення Путіна, олігархів з американською Фемідою для того, щоб уникнути заморозки або конфіскації власного майна.

  Оскільки ми розуміємо, що під питанням заморозка або конфіскація не лише в Сполучених Штатах, але і там, де використовується долар, або на території європейських країн. А ми знаємо, що російські олігархи бояться тримати гроші в Росії, оскільки там немає захисту приватної власності. Тому вони чи навряд будуть виводити ці гроші із американської або європейської фінансової системи. І для того, щоб уберегти себе від таких дій американського уряду, вони намагатимуться співробітничати зі слідством, з паном Мюлером і відповідно вносити певну складову Путіну.

  Спочатку ми почуємо прізвища, а потім подивимось – це будуть просто певні заборони чи можливо якісь переслідування, якщо, наприклад, є доведені факти фінансування втручань або інше.

  Все залежить від того, наскільки серйозно адміністрація поставиться до санкцій. Якщо формально, то це можуть бути тільки обмеження на переміщення. Найкращий варіант – заморозка і конфіскація всього майна або ресурсів, відповідні дії, переслідування, аж до тюремного ув’язнення.

  До речі, на цьому тижні американським судом було прийнято рішення щодо лондонського юриста, який дав невірні свідчення ФБР і був засуджений на 30 днів тюремного ув’язнення і до 20 тисяч доларів штрафу. Щось буде подібне і по відношенню до росіян.


  • не пропусти

  • магазин