Україна ратифікувала угоду з МБРР на $150 млн

  93

  Верховна Рада ратифікувала Гарантійну угоду між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку про залучення позики на суму 150 млн доларів.

  За прийняття відповідного законопроекту №0163 в цілому проголосували 248 народних депутатів, свідчить офіційний сайт парламенту.

  “У рамках проекту доступу до довгострокового фінансування передбачається залучення АТ “Укрексімбанк” позики МБРР на суму 150 млн долларів під гарантії України до 35 років з 4,5-річним пільговим періодом”, – йдеться у пояснювальній записці до документа.

  У рамках проекту передбачається надання українським підприємствам малого та середнього бізнесу, середньо – та довгострокового фінансування виробничих потреб: інвестиційне кредитування та фінансування обігового капіталу, зокрема через відібрані комерційні банки-учасники.

  Реалізація відповідного проекту не вимагає фінансових і матеріальних витрат з державного бюджету України: обслуговування і погашення позики буде здійснюватися “Укрексімбанком” як безпосереднім позичальником коштів Світового банку.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин