100 тис. зарплатні і віддалена реєстрація: Супрун назвала плюси медреформи

  120

  Медична реформа, яка передбачає підписання декларації про обслуговування між пацієнтом і лікарем, дозволить медикам заробляти до 100 тис. гривень на місяць.

  Таку розрахункову максимальну суму доходу лікаря в первинній ланці медицини озвучила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун в прямому ефірі “Радіо Свобода”, передає “Українська правда. Життя“.

  Чиновниця прокоментувала хід впровадження медреформи, зокрема кампанії “Лікар для кожної сім’ї”. Супрун пояснила, що зараз підписати декларацію з сімейним лікарем, педіатром або терапевтом можна тільки відвідавши заклад особисто.

  За даними в.о. міністра, станом на 5 квітня в систему записалися понад 1200 лікарів та 200 тис. пацієнтів. При цьому з травня 2018 угоду з лікарем можна буде підписати дистанційно.

  “По телефону, або лікар може приїхати додому і записати пацієнта, який не може приїхати до свого лікаря. Дистанційно, не в стаціонарному комп’ютері”, – уточнила Супрун.

  В.о. міністра пояснила, що зараз дати фінального підписання декларацій не існує.

  “Є дата, коли лікарі повинні зареєструватися в системі – до 1 липня, тому що з цього часу змінюється принцип фінансування – лікарі отримуватимуть фінансування по тарифам”, – зазначила вона.

  На питання, які зарплати будуть отримувати лікарі, Супрун відповіла, що розрахунково лікарі, які будуть обслуговувати до 2000 пацієнтів, зможуть отримувати “від 10 до 100 тис. гривень на місяць”. При цьому вона уточнила, що з цих сум мають розраховуватися комунальні платежі і зарплата медсестер.


  • не пропусти

  • магазин